5 tipov, ako si v lete vybrať ten správny rodinný hotel

redakcia

Leto je v plnom prúde. Niekto už má dni oddychu za sebou a niekto vysnívanú dovolenku ešte len plánuje.

5 tipov, ako si v lete vybrať ten správny rodinný hotel
30. AUG 2016

Inak sa k výberu správneho miesta pre leňošenie postaví partia kamarátov, iné potreby a predstavy má napríklad rodina s deťmi. Ak ste sa ešte stále nerozhodli, kam zobrať svoju rodinku na prázdniny, ponúkame vám pár tipov, ako si vybrať správny rodinný hotel.

1. Deti sa chcú kúpať

Čo by to bolo za leto bez poriadneho čliapania sa vo vode? Detský bazén s ideálnou hĺbkou (60 cm – 100 cm) pre malých neplavcov a teplotou vody do 35 stupňov by mal byť vo vašom hoteli samozrejmosťou. Tobogany a rôzne šmykľavky určite prinesú ešte viac zábavy a vaše ratolesti sa potom vydržia kúpať donekonečna.

wellness
Zdroj: www.wellnespatince.sk

2. Deti sa chcú zabaviť a byť zabávané

Detský kútik s novými hračkami, ukrytý v príjemnom tieni, je po hodinách v bazéne vítanou zmenou. Deti ocenia (a vy určite tiež), ak hotel ponúka bohatý animačný program s množstvom aktivít. Príjemne sa zabavia, zahrajú a zasúťažia si a vy si zatiaľ môžete vychutnať ponuku nápojov a jedál vo vonkajšom gril bare alebo v hotelovej reštaurácii.

wellness patince
Zdroj: www.wellnespatince.sk

3. Deti sa chcú napapať

Sami dobre viete,  že deti sú najväčší hladoši na svete. Ideálne je, ak váš hotel ponúka aspoň jedno jedlo denne formou bufetových stolov. Deti si môžu naložiť, koľko chcú a to, na čo majú samé chuť. Pri klasickom menu potešia detské polovičné porcie i detský príbor, aby sa deti nenaťahovali s veľkými lyžicami. A ak si donesiete vlastnú špeciálnu stravu, personál hotela by nemal mať problém vám kedykoľvek jedlo ohriať.

4. Deti si chcú pospať

Keď spia pokojne vaše ratolesti, spíte pokojne i vy. Detské postieľky  by mali byť samozrejmosťou. Ak ste väčšia rodina a deti už zvládnu ostať cez noc samé, poteší aj samostatná izba.

wellness patince
Zdroj: www.wellnespatince.sk

5. Rodičia sa chcú zrelaxovať

Dovolenka má byť oddychom pre deti, ale aj pre rodičov. Ak vám hotel ponúka bohatý bazénový a saunový svet, plný relaxačných atrakcií, akými sú hydromasáže, vírivky či vodné jaskyne, neváhajte a využite ich. Možno práve vtedy, keď deťúrence budú zaneprázdnené aktivitami v animačnom programe. Oddýchnite si, stonásobne sa vám to vráti.

wellness patince
Zdroj: www.wellnespatince.sk

Veríme, že vám tieto rady pomôžu vybrať si správny hotel pre vás i vaše potomstvo. Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku na Slovensku, skúste napríklad Wellness Hotel Patince. Svojou výbornou polohou, širokou ponukou služieb a aktivít pre deti i dospelých sa môže stať ideálnym oddychovým miestom pre celú rodinu.

Viac informácií nájdete na www.wellnesspatince.sk alebo kontaktujte:

Jakub Šuták

Junior Manager, DIVINO

0917908073, sutak@divino.sk

www.divino.sk

Zdroj: PR

Zdroj foto: www.wellnespatince.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 5 tipov, ako si v lete vybrať ten správny rodinný hotel

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.