Ako spojiť vášeň s prácou? My v Kellyse to vieme

redakcia

Existuje skupina ľudí, ktorá má toho veľa spoločného. Nadchne sa pre rovnaké veci a krásu vidí v podobných detailoch. Poznáte tých ľudí? Ľudí, ktorí sú rovnakí ako my?

Ako spojiť vášeň s prácou? My v Kellyse to vieme
13. SEP 2016

Kellys1
Zdroj foto: Kellys

Každý z nás v Kellyse je iný. Individuality, s rozdielnymi názormi a prístupmi, no všetkých nás spája spoločná misia – zdieľať to, v čom sme najlepší a v čo veríme s ostatnými a s celým svetom.

Kellys2
Zdroj foto: Kellys

Rozmýšľal si niekedy, aké je to pracovať na vývoji najmodernejších bicyklov a bikového príslušenstva? Aké je to mať možnosť a voľnú ruku spraviť produkt taký, ako by si ho chcel ty? Spraviť ho lepším, ako ho majú najlepší?

Táto bikerská idyla môže byť aj tvojou realitou. Pozri sa, ako začína pracovný deň niektorých z nás:


Zdroj: youtube.com

Čím viac rastieme, tým viac produktov vyvíjame, a tým viac kreatívnych a oduševnených bikerov potrebujeme. Možno si to práve ty?

Práve teraz hľadáme kolegov na produktové oddelenie cyklo doplnkov a oblečenia: produktového manažéra (Product Manager) a manažéra oddelenia (Department Manager).

Obe pozície ti dajú možnosť uplatniť srdce bikera pri práci s bicyklovým príslušenstvom či oblečením, ktoré ešte viac zlepšujú zážitok z jazdy. Uplatniť tvoje nápady a predstavy do skutočného produktu. Do produktu, ktorý je najlepší. Najlepší podľa teba,  tvojich kamošov aj ostatných bikerov.

Kellys3
Zdroj foto: Kellys

Svoju kreativitu nasýtiš spoluprácou s grafickými a produktovými dizajnérmi či odborníkmi z marketingu. Budeš môcť koordinovať vlastné projekty a prezentovať ich v médiách. Staneš sa tvárou a hovorcom svojej vlastnej práce a úspechov. Budeš určovať trendy v dizajne a učiť sa od najlepších profesionálov v obore. Staneš sa tiež prirodzeným testerom produktov, keď sa vyberieš na bicykel s kolegami, alebo ich dáš testovať expertom – riderom z Kellys Factory Team-u.

Kellys4
Zdroj foto: Kellys

V rámci výrobného procesu navštíviš Áziu a iné svetadiely, aby si vybral najlepšieho dodávateľa na tebou vymyslený produkt, či videl výrobné závody na celom svete. Budeš môcť dohadovať spoluprácu s business partnermi a spoznávať rozmanitosť kultúr, či navštíviť najvyznanejšie výstavy sveta.

Kellys5
Zdroj foto: Kellys

Oddelenie produktov je práve to miesto, kde môžeš tvoriť a ovplyvňovať bicyklový svet a zároveň sledovať radosť, ktoré tvoje produkty prinášajú ľuďom. Nie je väčšia satisfakcia.

kellys6
Zdroj foto: Kellys

Ak čítaš tento text a búcha ti srdce, prihlás sa. S veľkou pravdepodobnosťou si to práve ty, koho v Kellyse hľadáme.

Vyber si svoju vlastnú trasu:

Produktový manažér (Product Manager) 

Manažér oddelenia (Department Manager) 

Zdroj: PR

Zdroj foto: Kellys


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako spojiť vášeň s prácou? My v Kellyse to vieme

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.