Čaká nás najväčšia rodinná zimná párty roka

redakcia

Srdečne vás s celou rodinou pozývame na jedinečné športové podujatie s názvom Bubbleology Winter Family Day, ktoré pre vás organizuje agentúra BeCool.  

Čaká nás najväčšia rodinná zimná párty roka
29. JAN 2016

Príďte si so svojimi blízkymi užiť športový deň v prekrásnom prostredí zasnežených Donovál.

Dvadsiateho februára ráno to vypukne a rodinám sa otvoria brány jedinečnej zábavy a súťaží, ktoré vám dokážu, že aj dospelí sú iba veľké deti. Do varu vás dostanú  preteky v sánkovaní jednotlivcov a príbuzenských dvojíc s názvom Funny down hill. Zmerajte si svoj čas s protivníkom a stante sa kráľom dvojmiestnych sánok! Alebo ste lepší bežec? Snowhurdles, bláznivý beh cez biele snehové prekážky vám určite rozprúdi krv v žilách. V sprievode rodiča ho, samozrejme, zvládnu aj tí najmenší. Napoludnie si budete môcť otestovať, aký ste akrobat na snowboarde v súťaži s názvom Big Jump. Po svojom vzdušnom kúsku dopadnete do špeciálnej doskokovej nafukovačky. Vaše umenie ohodnotí  porota zložená z viacerých známych osobností. Ak vás budú oziabať prsty na rukách, zahrejú vás skvelé Bubbleology čaje. Okrem súťažných disciplín bude pre účastníkov pripravený aj sprievodný program, v rámci ktorého si budete môcť vyskúšať testovacie jazdy Renault, Foot Golf Snow ako aj zábavný zjazd kopca v maskách. Ukončením  poslednej športovej disciplíny sa rozpúta  nekonečná farebná bubble guľovačka.

Magický večer sa bude niesť v znamení tanca a zábavy. Najskôr si deti užijú diskotéku a po nej budú všetci dospelí  pozvaní na mrazivú afterpárty, na ktorej nás roztancuje hlavná hviezda večera Dara Rolins. Celým dňom nás bude sprevádzať skúsený moderátor Roman Juraško.

Zoberte svoje deti a príďte si užiť zasnežený zimný deň so svojou rodinou, tešíme sa na vás!

Registrácia prebieha bezplatne na www.winterfamilyday.sk

Viac na https://www.facebook.com/winterfamilyday/?ref=ts&fref=ts

donovaly

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Čaká nás najväčšia rodinná zimná párty roka

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.