Chcete byť pri cvičení jedineční? Vieme, ako na to

redakcia

Športové oblečenie je nielen záležitosťou komfortu, ale aj vlastného štýlu. Ako sa od ostatných v posilňovni či na skupinovom cvičení odlíšiť? 

Chcete byť pri cvičení jedineční? Vieme, ako na to
17. JUN 2016

Vyberte si značku, ktorá najviac vystihuje vaše ja

Výrobcovia športového oblečenia robia všetko preto, aby ich oblečenie spĺňalo určité kvalitatívne parametre, a zároveň bolo na trhu jedinečné a sexi. To sa dá zabezpečiť hlavne strihmi, kombináciami farieb či potlačami. Vďaka širokému sortimentu oblečenia na našom trhu si môže každý vybrať to, čo sa mu páči a čo najviac vystihuje jeho osobnosť. Fitness oblečenie Nebbia patrí do kategórie profesionálne navrhnutého športového oblečenia pre všetkých fitnes nadšencov. Výrobca tohto športového odevu kladie dôraz najmä na kvalitu, štýl a jedinečnosť.

Nebojte sa strihov a farieb

Nikde nie je napísané, že vo fitnescentre by mali byť všetci uniformne oblečení. Naopak, aj pri cvičení by mal človek vyzerať príťažlivo,  nenechať sa ovplyvniť fádnym okolím, teda si vybrať športové oblečenie, ktoré ho najviac vystihuje. Dobrou voľbou sú napríklad Nebbia pánske tepláky, ktoré muži ocenia pri dvíhaní závaží vo fitcentre i pri cvičení doma. Tepláky charakterizuje jedinečný dizajn, originálne zvolené strihy, štýly a farby – okrem čiernej a sivej sú k dispozícii aj modrá, červená či parížska modrá. Farieb sa netreba báť, pretože práve ony môžu dotvoriť celý športový outfit do dokonalosti. Originalita sa jednoducho počíta.  

Kombinujte, kombinujte, kombinujte

Kúpiť si teplákovú súpravu nie je veda. Ak však chcete staviť na jedinečnosť, nebojte sa kombinovať viaceré kolekcie, odvážne farby a rôzne strihy. Vyberajte, skúšajte a hlavne majte odvahu! Vo svojom šatníku dozaista oceníte Nebbia mikiny, v ktorých vynikne vaše vyšportované telo. Môžete ich nosiť do fitcentra, ale aj na večerné posedenia s kamarátmi pri pive. Budú vám nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom celkového outfitu. Pod ne si rozhodne oblečte trendy tričko. Nebbia tričká sú to pravé orechové pre štýlového chlapa! Značka Nebbia ponúka aj kolekciu pre dámy, teda páni môžu potešiť milým, praktickým a jedinečným darčekom aj svoje nežnejšie polovičky.

Zdroj: PR

Zdroj foto: newfitshop.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete byť pri cvičení jedineční? Vieme, ako na to

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.