Cvičte v skupine, cvičte moderne, cvičte v Neónke

Nikola Danišová

Cvičenie v skupine je zábava. Vedia to aj v športovom centre Neónka, ktoré sa stalo v okolí Košíc najvyhľadávanejším a so širokou ponukou najmodernejších skupinových cvičení. 

Cvičte v skupine, cvičte moderne, cvičte v Neónke
18. JUN 2015

Skvelá atmosféra a priateľský prístup        

Neónka je športové centrum v Košiciach a jeho jedinečnosť spočíva v tom, že sa zameriava na  skupinové cvičenia. „Neónka si Košičanov získala svojou jedinečnou atmosférou, skvelým tímom a neskutočnou energiou, ktorá všetkých poháňa vpred za svojimi cieľmi. Snažíme sa všetkým ľuďom ukázať, aké je cvičenie v skupine skvelé. Zároveň chceme zmeniť ich životy k lepšiemu pomocou zaradenia športu do ich každodenných činností a urobiť z toho neodmysliteľnú časť zdravého životného štýlu, ktorá prináša výsledky,“ hovorí spolumajiteľka Neónky Ivanka.

Aktuálnosť, modernosť a široký výber cvičení         

„Tak, ako bol kedysi populárny aerobik, potom zumba, momentálne sú to iné cvičenia, ktoré ponúkame v našom centre,“ upresňuje spolumajiteľ Neónky Vratko. Sú to najmä moderné a rozšírené skupinové cvičenia od spoločnosti Les Mills, ako napríklad BODYPUMP® či BODYBALANCE®, ktoré sú zaradené aj v aktuálnej ponuke, a ktoré sa začali v Neónke precvičovať ako jediné na Slovensku.

Učinné Les Mills ako prvé na Slovensku    

„Najuznávanejší koncept Les Mills, ktorý pôsobí v 80-tich krajinách sveta a to vo viac než 17 000 kluboch, sa dostal konečne na Slovensko! Les Mills je spoločnosť, ktorá je lídrom vo svete skupinových cvičení. Programy od spoločnosti Les Mills odcvičia milióny ľudí na svete. Neónke sa v novembri minulého roku podarilo doniesť na Slovensko a do Košíc tento koncept a ponúknuť Košičanom cvičebné programy na najvyššej možnej úrovni, na čo sme patrične hrdí,“ teší sa Ivanka. Les Mills ponúka viac ako desať skupinových cvičení, ktoré sú vhodné takmer pre všetkých: pre mladých aj starších aktívnych ľudí, pre ženy, ale aj pre mužov. Momentálne je športové centrum Neónka jediné na Slovensku, ktoré ponúka tieto svetoznáme hodiny.

Neónka expanduje každý deň

Najobľúbenejšími skupinovými cvičeniami Košičanov sú BODYPUMP®, BODYBALANCE®, JUMPING® či GRIT®, ktoré Neónka neustále rozširuje. Tie sa v športovom centre aktívne trénujú a majitelia plánujú pridať ďalšie cvičebné programy od spoločnosti Les Mills: „V najbližšom období plánujeme do nášho rozvrhu zaradiť aj cvičenie BODYCOMBAT® a CXWORX®. Okrem toho sa budú hodiny Les Mills trénovať aj v našej prevádzke v Poprade.“ Neónka je naozaj aktívna a neustále prináša pre svojich zákazníkov nielen nové cviky pre ich zdravie, ale aj pohodu a radosť z cvičenia. Nezostáva však len pri tom: „Chceme ísť ďalej a ponúknuť tieto svetoznáme cvičenia ešte väčšiemu počtu ľudí. O niekoľko mesiacov sa nám splní ďalší cieľ, a to otvorenie najväčšieho športového centra na Slovensku, ktoré je zamerané na skupinové cvičenia. A opäť v Košiciach v OC Cassovia s rozlohou 600 m2. No nestojíme na mieste, ak dosiahneme jeden cieľ, dávame si ďalší. Neónka plánuje rozsvietiť nielen Košice, ale celé Slovensko.“

...keď chcem vypnúť, ZAPNEM! - www.neonka.sk

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Cvičte v skupine, cvičte moderne, cvičte v Neónke

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.