Deti dnešnej generácie

redakcia

Koľkokrát v živote ste robili v škole na telesnej výchove kotrmelec, kým ste sa ho naučili robiť správne? 

Deti dnešnej generácie
31. AUG 2016

Pamätáte si na to? Mnohokrát, lebo sme museli, lebo nás známkovali, hodnotili a bolo hanbou ho nevedieť. A dokázali sme všetko, šplhať, skákať, utekať, hrať všetky športy – z každého aspoň niečo. Mali sme všeobecný pohybový rozvoj. Pomohlo nám to, lepšie povedané, pripravilo nás to do života. Dnešné deti to však majú inak. Počítače, tablety, mobily a stále menej miest a možností športovať, padať pri lezení zo stromu, skákať cez potok, loziť po doskách, kopať si s loptou len tak o stenu, proste športovať. To nehovoríme o miznúcej telesnej výchove na školách. Práve o tom je naša Be Cool Sport Kids Academy. Rodičia sa čudujú, prečo dieťa po našom trojmesačnom kurze učíme rovnaké cviky aj ďalej. Lebo čo sme ich naučili, musíme aj rozvíjať. Vylepšovať a pridávať nové a zložitejšie veci všeobecnej pohybovej prípravy našich najmenších. 

Naše kurzy sú zamerané na všeobecný rozvoj pohybu a športu u detí od 3 mesiacov až do 9 rokov. Jedným slovom ich naučíme hýbať sa, športovať, dať im základy, správne koordinačné a pohybové návyky a tie rozvíjať. To vyžaduje trpezlivosť. Naši profesionálni tréneri vidia u detí progres oveľa viac ako rodičia, lebo sú s nimi na tréningoch od začiatku kurzu až po posledný tréning. Práve trpezlivosť a podpora je u rodičov to najdôležitejšie. Rodičia, ktorí nám veria a chodia s detičkami cvičiť na naše športové kurzy, to pochopili a vedia, čo je pre ich deti správne. Budujeme si s nimi vzťah, aby aj v domácich podmienkach podporovali deti v pohybových aktivitách. 

Príďte si vyskúšať so svojím drobcom jednu hodinu zdarma do jednej z našich telocviční – Eurovea gym v OC Eurovea alebo Bory gym v OC Bory Mall, kde môžete využiť jeden z našich detských športových kurzov, ktoré prebiehajú v troj a štvormesačnom cykle. Od začiatku septembra otvárame Jesenné detské športové kurzy, ktoré budú podľa veku dieťaťa zamerané na všeobecný pohybový rozvoj. Od Septembra si budete môcť zacvičiť aj vy, rodičia, spoločne s vaším dieťaťom na tanečnej hodine Glamness s Alesyou Volpi, alebo deti prihlásiť do krúžku LaZumba KIDS. Pre tých „najmenších“ sme pripravili Cvičenie s deťmi v šatkách alebo nosičoch, alebo využiť krúžok English Montessori. Počas roka sa zaktivizovala podporná skupina mamičiek s deťmi, s ktorou budeme určite pokračovať aj naďalej – od septembra vždy v pondelok v dopoludňajších hodinách. Sezónne športové kempy ako plavecký, lyžiarsky, snowboardový či bicyklový kemp patria, samozrejme, k všeobecného pohybovému rozvoju dieťaťa aj v novom troj alebo štvormesačnom cykle.

Rodičia u nás robia svojim detičkám narodeninové oslavy, ktoré im pripravíme presne podľa ich požiadaviek. V našich akadémiách naučíme deti lepšie zvládať túto dobu, ktorá nepraje pohybu ani športu. Preto máme heslo „Learn to move, Learn to win“.  V OC Eurovea je pre vás a vaše deti denne k dispozícii parádny detský kútik Sport Kids Park, v ktorom deti zažijú kopec zábavy. A vy si pri tom v pokoji nakúpite alebo pozriete dobrý film. Tešia sa na vás naši tréneri z Be Cool Sport Kids Academy. Viac sa dozviete na www.sportkidsacademy.sk alebo na našom facebooku.
 

eurovea kurzy

Zdroj: PR


kurzy
kurzy
kurzy
kurzy
5 fotografií >>
Skryť
kurzy
kurzy
kurzy
kurzy
kurzy
DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Deti dnešnej generácie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.