Fotoblog: Aj keď som odchádzala polomŕtva, Move academy Tour Bratislava stála za to

Jana Šimkovičová

Som z tých, ktorých skoro po celý život sprevádza pohyb, cvičenie a všetko čo k tomu patrí. Žijem si taký pohybový životný štýl. Okrem denného cvičenia si raz za čas zájdem aj na celodennú akciu, kde dobíjam baterky, aj keď z tých akcii väčšinou odchádzam polomŕtva. K tej poslednej patrilo aj podujatie Move academy Tour Bratislava, o ktoré sa chcem s vami podeliť.

Fotoblog: Aj keď som odchádzala polomŕtva, Move academy Tour Bratislava stálo za to.
21. MÁJ 2014

Úroveň športových podujatí, či už jogových alebo iných skupinových cvičení nám chvalabohu posledné roky narastá. Ja osobne nemeriam kvalitu podujatí len tým, či boli čisté sprchy. Dôležité je, či si každý dokáže na celodennej akcii nájsť to svoje zameranie a druhá vec, kto dané hodiny vedie. Vieme, že inštruktori  (aj výživoví poradcovia) nám rastú ako huby po daždi, ale nie každá je jedlá.  A preto som na evente Move academy Tour Bratislava ocenila najmä rozmanitosť hodín a kvalitu vybraných inštruktorov. 

Máte radi aerobic? Skvelé, užiť ste si mohli 5 hodín rôznych hodín aerobicu, ktorými vás sprevádzali hviezdy aerobicového neba ako José Martinez, Milan Ondruš, Iva Mojžíšková, Lea Grančič a Kika Ružičková. Pre tých, ktorí majú v obľube skôr silové a posilňovacie cvičenia typu funkčný tréning, vyskúšať si mohli tréning tabata, ale aj novinky na Slovenku akými sú piloxing, deepWORK a BodyArt. Nedá mi nespomenúť mojú obľúbenú kategóriu cvičení Body&Mind, ktorú na podujatí reprezentovali PortDeBras od Helenky Ballovej, pilates Claudii Geryk či yoga emotion od Adriany Seidler. 

Na inštruktorov skupinových cvičení som obzvlášť náročná. Takýto inštruktor musí ľudí popri cvičení aj pobaviť a naladiť, najmä na takýchto veľkých akciách. A to sa tam dialo. Ľudia vďaka nim híkali, výskali, tlieskali a čo je najdôležitejšie, radovali sa.  Ako povedal šéfredaktor Profitu Palo Hlubina v rozhovore, ktorý vám onedlho prinesieme: „ Pri cvičení musíte cítiť radosť.“

Úžasnú atmosféru Move academy Tour Bratislava môžete precítiť aj z krásnych fotiek, ktoré vám prinášame. Veľké ďakujem patrí organizátorke a majiteľke školy skupinových cvičení Move academy Lei Grančič za jej vytrvalosť a neoblomnosť. Vieme o čom hovoríme, však Lea? :)

Musíte uznať, že účasť bola hojná

MATI

Úvodná choreografia PortDeBras, ktorá otvárala podujatie

AMT i

Aerobic v podaní José Martinez a Ivy Mojžíškovej

AMT iiiAMT iv

Ako sme si dávali do tela :)

AMT v

AMT v

AMT vi

AMT vii

A takto ste si to užívali vy!

AMT viiiAMT vixAMT xAMT xi

AMT xiiAMTXIII

Zdroj foto: Archív Move academy, fotograf Stanislav Kukučka


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Fotoblog: Aj keď som odchádzala polomŕtva, Move academy Tour Bratislava stála za to

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.