Najnovšie trendy v Zumba oblečení

Lucia Méresová

Chcete byť štýloví vždy, keď vytiahnete päty z domu, dokonca aj na vašej obľúbenej hodine Zumby? Zistili sme pre vás, aké Zumba oblečenie je teraz v móde, čo už z módy vyšlo, či iné zaujímavosti zo sveta Zumba oblečenia.

Najnovšie trendy v Zumba oblečení
6. JUN 2013

Ako často vychádza nová Zumba kolekcia?

Nové Zumba kolekcie prichádzajú približne každých 6 týždňov a sú rozdelené na kolekcie jar/leto a jeseň/zima. Každá z týchto kolekcií má 4 časti, čiže do roka uzrie svetlo sveta spolu 8 nových kolekcií Zumba oblečenia.

Kto navrhuje Zumba oblečenie?

Zumba má vlastnú dizajnérsku dielňu pozostávajúcu z niekoľkých návrhárov, pod vedením talentovanej američanky Melanie. Spoločnosť Zumba fitness investuje veľmi veľa prostriedkov do vývoja nových outfitov a v tom je jej sila. Iba máloktorá športová značka "vyhodí" na trh 8 kolekcií do roka!

         zumba oblecenie i

Aké strihy oblečenia sú momentálne v móde?

Z nohavíc sú to najmä legíny a nohavice s pudlom.  Z tričiek sú momentálne veľmi obľúbené voľnejšie strihy, ktoré zakryjú každú nedokonalosť. Z módy však stále nevyšli aj tradičné tielka.

Aké farby sú in?

Ak sa pozriete na najnovšiu Zumba kolekciu, neuvidíte v nej žiadne krikľavé farby. Biela, fialová, ružová - to sú farby, ktoré sú momentálne v kurze.

          zumba oblecenie ii

Čo už  z módy vyšlo?

Dlhé cargo nohavice a cargo capri už ustupujú. Je to však pravdepodobne z dôvodu, že trh je nimi presýtený, keďže sa ich v predchádzajúcich rokoch predali na našom trhu tisíce. Spočiatku boli totiž veľmi atraktívne, niečo úplné iné, ale tento trend momentálne ustupuje. Predpokladáme, že budú skôr doplnkovým sortimentom a nie tým nosným. Zatiaľ sa však v kolekciách objavovať určite budú.

Čo nás čaká v najbližšej dobe?

Ku koncu tohto roka sa v kolekciách objaví mimoriadna farebná kombinácia, s akou Zumba ešte doteraz neprišla. Máte sa na čo tešiť.

Tento článok pre vás napísal náš odborný partner sekcie Zumba . Ak by ste si Zumba oblečenie chceli kúpiť s 10% zľavou a ste z Bratislavy, alebo Levíc, kliknite na ich stránku www.zumba-party.sk.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Najnovšie trendy v Zumba oblečení

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.