Novinka v sexi rytmoch. Tanečný program SH´BAM vás bude baviť

Mirka

Tanečné pohyby chytia za srdce milovníkov tanca i tých, ktorí sa pre tanec práve nenarodili. 

Novinka v sexi rytmoch. Tanečný program SH´BAM vás bude baviť
16. JAN 2015

Tím odborníkov austrálskej spoločnosti Les Mills rozhodne nespí na vavrínoch a neustále prináša nejaké novinky do oblasti fitnes. Určite ste už počuli o cvičení bodypump, ktoré je obľúbené i u nás alebo o 30-minútovom tréningu CXWORX, ktorý je zameraný na stred tela. Aktuálne prišli s niečím, čo ulahodí tým, ktorí potrebujú získať kondíciu a navyše uprednostňujú tanečné pohyby a najnovšie „vypaľovačky“ z vychýrených tanečných klubov. Cvičebný program SH´BAM si môžete zacvičiť aj na Slovensku.

Prečo práve SH´BAM?

Tvorcovia programu sľubujú, že hoci sú súčasťou SH´BAM nielen známe aerobikové prvky, ale aj tanečné choreografie, je stvorený i pre tých, ktorí o sebe tvrdia, že sú tanečné polená. Aj pri tomto cvičení, podobne ako pri ďalších z dielne Les Mills, sú hodiny postavené na hudobných skladbách v rozličných hudobných štýloch s konkrétnymi choreografiami. Raz za tri mesiace sú vydané nové skladby i choreografie, čiže človek stále napreduje. Striedanie skladieb v rozličných štýloch má aj ďalšiu výhodu. Pri SH´BAM sa striedajú intenzívne fázy cvičenia s menej intenzívnymi, čo je ideálny tréning na spaľovanie tukov.

Samozrejme, pred samotnou lekciou sa treba dôkladne zahriať, aby si každý účastník cvičenie užil bez obmedzení a rizika vzniku zranenia. Na konci nechýba strečing. Program je rozdelený na 12 častí pozostávajúcich z hudobných skladieb napríklad v štýle latino, funky či džezu.

Štíhlejšie telo a veľa pozitívnej energie

SH´BAM je tu nielen pre milovníčky tanca, ale i pre všetky dámy, ktoré sa snažia schudnúť. Do pohybu je aktívne zapojené celé telo, čiže dochádza k spáleniu veľkého množstva kalórií a tiež k posilneniu kardiovaskulárneho systému. Ak sa potrebujete po celom dni odreagovať a cítiť sa ako na párty, SH´BAM si zamilujete. Skvelá hudba a pohyby spôsobujú vyplavovanie endorfínov, ktoré vyvolávajú pocity šťastia a tiež tlmia bolesť.

Čo na cvičenie potrebujete?

Rozhodne dobrú náladu a dostatočnú motiváciu. Nemali by ste zabudnúť na vhodnú športovú obuv, ktorá zabezpečuje pri cvičení komfort, ale hlavne chráni pohybový aparát.

Odporúčame prečítať: CXWORX: 30-minútová „makačka“ zameraná na stred tela


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Novinka v sexi rytmoch. Tanečný program SH´BAM vás bude baviť

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.