O tom, ako sme si užili energiou nabitý športový a tanečný deň

Jana Šimkovičová

Poznáte ten pocit, keď ste prežili niečo skvelé, s ľuďmi, ktorých vôbec nepoznáte, aj napriek tomu máte mnoho spoločného? Zažili ste podujatie, na ktorom ste si nielen dobre zacvičili, ale ktoré malo tak nabitú atmosféru, že vám to dodalo energiu na celý ďalší mesiac? Tak nejako to cítim ja po športovej akcii #mygirls fit day, ktorú so mnou zažilo ďalších vyše 250 ľudí. Presne tí vytvorili tu úžasnú atmosféru, ktorá vo mne ešte stále pretrváva.

O tom, ako sme si užili energiou nabitý športový a tanečný deň
19. MAR 2014

Na športový a tanečný deň #mygirls fit day sme sa v redakcii naozaj tešili. Rozmanitý program sľuboval viacero tanečných i kondičných hodín. Priestoru na zacvičenie si bolo viac než dosť. Lákadlom boli nielen slovenskí prezentéri, ale vyskúšať ste si mohli hodiny aj zahraničných inštruktorov rôznych zameraní. Spomeniem českú stálicu skupinových cvičení Zuzku Švíkovú, jogu pod vedením Zoltána Vasu z Maďarska. Nechýbala ani zumba od Eliera Ramosa, na Slovensku už pomerne známeho inštruktora Zumby.

adidas mygirlsday event milan

adidas mygirlsday event lucia

Cyruš Maščuková, marketing & event manažér Cvičte.sk si uživá hodinu Lucky Medekovej aj po jej skončení:)

 

Ja som sa od začiatku chystala na Latinohouse od Milana Adamku. Milanove hodiny som pred mojim otehotnením navštevovala pravidelne. Tak som si zaspomínala :) Až tak poctivo, že už v polovici hodiny už zo mňa kvapkal pot. Moje nohy to tempo zvládali len vďaka novým adidas teniskám navrhnutých práve na tanečné hodiny. Milan opäť potvrdil, že kvalitný inštruktor si s vami nielen zacvičí, ale vás aj pobaví a naladí. Už hneď Milanova prvá hodina rozvírila hladinu endorfínov v hlavnej sále.

adidas mygirlsday event milan ii

Jana Šimkovičová, šéfredaktorka Cvičte.sk (v oranžovom outfite) predvádza jeden z jej skokov  na latinohouse aerobiku:)

 

Mojou druhou hodinou bol bodyart – charakter funkčného tréningu, ešte stále čerstvá novinka skupinového cvičenia na Slovensku, ktorý viedla sympatická inštruktorka Vierka Remenárová. Z toho ako poznám hodiny bodyartu, Vierka svoju hodinu prispôsobila začiatočníkom. Správne odhadla, že mnoho dievčat sa ocitlo na hodine bodyartu prvykrát. A preto sa divím, že som sa v nedeľu ráno zobudila so svalovicou na stehnách. Žeby tá hodina predsa len nebola taká jednoduchá? :)

Moja kolegyňa Cyruš si vyskúšala formu jogy Open Hips u Zoltána: „ Nevedela som, čo si mám pod týmto názvom predstaviť. Bola to zaujímavá kombinácia powerjogy a klasickej jogy. Pekné zahriatie tela prostredníctvom powerjogy, po ktorom nasledovali pozície na uvolnenie kĺbov celého tela. Hodinu som si užila aj vďaka adidas outfitu z novej kolekcie. Úplne najlepšie sú nohavice, ktoré okrem príjemného materiálu, ktorý spraví to, že sa dokonale prispôsobí vašej postave, má aj funkčnú stránku. Aj keď som sa potila, necítila som to a hlavne to nebolo vidno. Nohavice majú v sede iný materiál, ktorý zabezpečí, že nemáte pocit, že ste si cvrkli :).“

adidas mygirlsday event joga

Cyruš Maščuková, marketing & event manažér Cvičte.sk (v oranžových nohaviciach) sa koncentruje v jednej z jogových pozícii. 

 

Nedá mi nepozastaviť sa pri oblečení, ktoré sme na sebe mali počas celého dňa. Sme ženy, chceme sa páčiť, sebe aj iným a tiež dobre cítiť. Čo sa nám splnilo vďaka novej adidas kolekcii určenej pre tanečné hodiny, ale aj na tréningy. Bavili nás veselé farebné kombinácie novej kolekcie, ale aj príjemné materiály, ktoré sa postarali o naše pohodlie. Osobne patrím medzi praktické ženy a môžem povedať, že malé vnútorné vrecko v nohaviciach ma dostalo. Je urobené tak, že ho ani nezbadáte, takže nezavadzia, aj napriek tomu sa doň vmestí napríklad ipod, keby ste si išli zabehať. Ja som ho využila na lístky od šatne a gumičku do vlasov :)

adidas mygirlsday event my

A tu sme my:) Z ľava Jana Šimkovičová (šéfredaktorka), Cyruš Maščuková (marketing & event manažér), Mariana Nagyová (obchodná manžérka) 

 

Najťažšie na organizácii podujatí je to, že niekedy môžete robiť čokoľvek a nedokážete vytvoriť takú atmosféru, aby si ľudia povedali, že prídu ešte raz. Aby som bola objektívna, čítala som si aj reakcie ľudí na Facebook fun page #mygirls fit day. Akcia sa im páčila a zúčastnení vyzdvihovali práve atmosféru celého podujatia, aj to, že sa cítili skvele. Myslím, že môžem za všetkých odkázať organizátorom, že sa už tešíme na ďalší ročník.

adidas mygirlsday event bodyart

Vierka Remenárová a všetky #my girls, ktoré vydržali a odcvičili Bodyart.

 

Veľká vďaka patrí spoločnosti adidas, agentúre Be cool a Retro Sport and wellness centrum v Bratislave za perfektnú organizáciu podujatia, že nám dali možnosť zažiť takýto skvelý deň plný pohybu a že sa o svoje #mygirls tak vzorne starajú.

Foto: Archív Be cool


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - O tom, ako sme si užili energiou nabitý športový a tanečný deň

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.