Poznáme výhercu o vstupenky na Kubánsku veľkonočnú Zumbu!

redakcia

Blížia sa nám veľkonočné sviatky. Nielen obchody budú zavreté, ale aj fitness centrá, či telocvične. Práve preto by ste si nemali nechať ujsť  tesne pred sviatkami, dvojhodinovú Zumba párty, ktorá sa bude niesť vo veľkonočnom a kubánskom štýle. Pri troške šťastia tam môžete ísť aj s kamarátkou úplne zadarmo. Máme pre vás súťaž o 2 vstupenky na túto akciu!

Vyhraj lístky na Kubánsku veľkonočnú Zumbu!
27. MAR 2013

VÝHERCA SÚŤAŽE

Na skvelú Zumba akciu, 28. marca pôjde Barbora Macánková, ktorú sme vyžrebovali spomedzi všetkých účastníkov súťaže. Blahoželáme!

O AKÚ AKCIU SA JEDNÁ?

V telocvični na Nevädzovej 3 v Bratislave sa uskutoční Zumba párty so špeciálnym hosťom, Zumba inštruktorom Elierom z Kuby a inštruktorkou Luckou Méresovou. Už pri vstupe do telocvične dostanete malý veľkonočný darček, zažijete 2 hodiny energickej Zumby, za prítomnosti skvelej atmosféry a cez prestávku si pochutnáte na exotickom občerstvení. Chcete mať dobrú náladu celé veľkonočné sviatky? Na tejto párty sa ňou určite nakazíte :)

KEDY A KDE?

Na zelený štvrtok, 28.03.2013, od 18:00- 20:00 hod., v telocvični Špeciálnej ZŠ na Nevädzovej 3 v Bratislave, oproti OC Retro. Vstupné je 6- Eur.

vn zumba party

AKO SA ZAPOJÍM DO SÚŤAŽE?

Pošlite nám e-mail na info@cvicte.sk na súťažnú otázku: Z akého kubánskeho mesta pochádza inštruktor Elier? Odpoveď nájdete aj TU.

Do predmetu mailu uveďte: veľkonočná súťaž. Víťaza dvoch lístkov vyžrebujeme 27.03.2013 o 20:00 hod. a kontaktovať ho budeme prostredníctvom e-mailu.

Držíme vám palce! :)

Bližšie info o akcií nájdete na: www.zumba-party.sk

Zdroj: PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Poznáme výhercu o vstupenky na Kubánsku veľkonočnú Zumbu!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.