Príbeh: Strasti a slasti nášho aquaparku

Mia

Nie nadarmo sa hovorí sa, že začiatky bývajú ťažké. Pri otváraní nášho aquaparku sme sa stretávali s množstvom orechov, ktoré bolo potrebné rozlúsknuť. A či sa to podarilo? Snáď áno.

aqua aerobic
22. SEP 2011

S čím sme bojovali

Tým najtvrdším orieškom bolo presvedčiť vedenie mesta o tom, že vybudovať mestský aquapark je dobrý nápad a mesto takúto atrakciu potrebuje. Viedli sa nekonečne dlhé rokovania, prebehlo množstvo rozhovorov, no tí, ktorí boli „za“, by sa dali zrátať len na prstoch jednej ruky.

Oponenti sa báli hlavne obrovských nákladov potrebných na výstavbu, nízkej návštevnosti, neúspechu projektu a nezáujmu obyvateľov o návštevu a služby aquaparku. Priaznivci zas naopak, rozhodli sa ísť hlavou proti múru s tým, že verili v potrebu vodného parku, niekde v nich horela iskrička nádeje a dúfali v triumf.

A podarilo sa...

A tak sa nakoniec pristúpilo k stavbe aquaparku a všetci netrpezlivo očakávali, aký bude ohlas a reakcie ľudí, či ho prijmú alebo zavrhnú, či bude ziskový alebo stratový. Po dvoch rokoch fungovania, môžeme zhodnotiť, že mať aquapark v Dolnom Kubíne bol skvelý nápad.

Teší sa obrovskému záujmu nielen zo strany obyvateľov mesta, ale aj návštevníkov z ostatných kútov Slovenska aj okolitých štátov. Pravidelne usporadúvame rôzne športové a zábavné podujatia, ako napríklad Víkend klaunov, AquaFit maratón, AquaRelax Bedbinton cup a mnohé ďalšie. Návštevníkov zaiste tešia aj pravidelné cenové zľavy a bonusy pri rôznych príležitostiach akými sú Deň detí, koniec a začiatok školského roka, Deň otcov a podobne.

Napriek všetkým počiatočným starostiam si teraz u nás v aquaparku môžeme spolu s návštevníkmi do sýtosti vychutnávať všetky slasti, ktoré nám prináša.

Niečo o nás

AquaRelax je ideálne miesto na strávenie letnej, či zimnej dovolenky pre rodiny s deťmi alebo tých, ktorí túžia po aktívnom výlete. Uprostred krásnej oravskej prírody, priamo v meste Dolný Kubín, svojim návštevníkom ponúka možnosť vychutnať relax, oddych a skvelú zábavu za výhodné ceny. V našom aquaparku okrem iného nájdete: antikorový plavecký bazén, tobogány, relaxačný bazén, divokú rieku, vírivky, fínsku saunu, AquaBar, detský kútik, reštauráciu, moderné fitnescentrum aj masážno-rehabilitačné centrum.

AquaRelax je aquapark blízky rodine

AquaRelax sa zameriava nielen na komplexnosť ponuky služieb pre športovcov, ale chce byť aj vhodným miestom aj na strávenie nezabudnuteľného odpočinku, relaxu a zábavy pre celé rodiny, ktorým ponúkame cenovo veľmi výhodné Balíky Rodina. Pre najmenšie detičky tu pravidelne osemkrát do týždňa funguje plávanie mamičiek s deťmi. Priateľský vzťah k vode a plávaniu budujú odborníci u detí počas kurzov Plaveckých jasličiek, ktoré bývajú v AquaRelax-e pravidelne trikrát do týždňa.

Kurzy prebiehajú v krištáľovo čistej nemineralizovanej vode s príjemnou teplotou 34°C, ktorá je šetrná k pokožke aj plavkám. Ak sú vaše deti väčšie, tak im doprajte skvelú zábavu na tobogánoch, dvojšmykľavke Niagare, v Divokej rieke či Hojdacom zálive. Dolnokubínsky aquapark myslí aj na rodičov, ktorým počas víkendu s radosťou postrážia detičky usmiate animátorky v Detskom kútiku s množstvom hračiek. Vy si tak budete môcť bezstarostne vychutnať skvelú kávičku v AquaBar-e alebo relax vo fínskej saune, vírivkách a masážnych lehátkach. Množstvo mamičiek si obľúbilo aj pravidelné cvičenia Aquaaerobicu, ktorý sa cvičí v Plaveckom bazéne každý pondelok, stredu a piatok.

O všetkých bližších informáciách a denne aktualizovaných správach z aquaparku AquaRelax sa dozviete viac na internetovej stránke www.aquakubin.sk alebo www.aquafun.sk.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Príbeh: Strasti a slasti nášho aquaparku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.