Rozšírili sme sortiment. Prinášame ďalšie vecičky pre cvičenie a váš zdravý životný štýl

redakcia

Do nášho obchodíku opäť pribudli nové vecičky. Nájdete tam nielen užitočné a štýlové vecičky. Najnovšie nám pribudlo čosi aj pod zub. Pozrite, čo tam už všetko máme. 

Rozširujeme pôsobenie: Prinášame užitočné vecičky pre cvičenie a váš zdravý životný štýl
18. SEP 2013

K denným informáciam o cvičení a zdravom životnom štýle vám prinášame aj zaujímavé vecičky a služby. Produktami od našich partnerov si môžete svoje cvičenie a zdravie spestriť. Alebo si jednoducho urobiť radosť.

„Nejde o klasický e-shttp://eshop.cvicte.sk/hop, ale o provízny predaj, ktorý nám umožňuje ponúknuť návštevníkom široký a zaujímavý sortiment. Denne prinášame informácie o cvičení a vedení zdravého životného štýlu, a aj na podnet čitateľov sme si povedali, že by bolo zaujímavé priniesť im taktiež zaujímavé a užitočné produkty alebo služby, ktoré buď potrebujú alebo nimi spravia radosť sebe či niekomu inému. Partnerov si starostlivo vyberáme. Kritérium výberu partnera je odlišnosť sortimentu, výhodné ceny a kvalitný servis.“ prezrádza majiteľka portálu Cvičte.sk Jana Šimkovičová.

Čo nám za posledné týždne v obchodíku pribudlo?

  • Aktívni ľudia sa potešia štýlovým doplnkom, ktoré spetria používanie technických vecičiek akými sú mobily, notebooky, ipady, atď.
  • Tí ,ktorí by si chceli zacvičiť doma, môžu využiť inštruktážne CD a DVD, s ktorými to pôjde jedna radosť
  • Hľadáte určité potraviny, ktoré na našom trhu ťažko zohnať? V našej ponuje sa nachádza mnoho exotických zaujímavých a zdravých potravín, ktoré obohatia vaše varenie.

 

Okrem spomínaných produktov tu nájdete rozmanité pomôcky na jogu, sady byliniek, ako aj výživové doplnky pre cvičenie. Našu aktuálnu ponuku produktov pre cvičenie a zdravý životný štýl si môžete pozrieť na http://eshop.cvicte.sk/.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Rozšírili sme sortiment. Prinášame ďalšie vecičky pre cvičenie a váš zdravý životný štýl

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.