Slovensko má novú školu aerobiku a iných skupinových cvičení

redakcia

Dnešným dňom otvára svoje brány všetkým nadšencom cvičenia nová škola aerobiku a iných foriem skupinových cvičení. MOVE academy pod vedením Lei Grančič je určená nielen inštruktorom, ale aj všetkým tým, ktorí milujú pohyb a chcú vedieť viac.

Slovensko má novú školu aerobiku a iných skupinových cvičení
2. SEP 2013

„Všetko je možné ....aj takto sa môžeme postaviť k našim cieľom a snom. Môj sen sa splnil, ste na rade :),“ hovorí zakladateľka školy, Lea Grančič.

Nové možnosti školenia a kurzov na Slovensku

Ak máte radi pohyb, chcete sa naučiť niečo nové, zdokonaliť sa a byť najlepší, máte v obľube skupinové cvičenia rôznych foriem, MOVE academy vám pomôže nájsť cestu, ako na to. Pre všetkých, ktorí radi cvičia, ale i pre tých, ktorí sa chcú stať inštruktormi skupinových cvičení, bude prinášať MOVE academy školenia a kurzy, novinky a najnovšie trendy v oblasti skupinových cvičení a lektorovania.

MOVE academy prostredníctvom svojich kurzov a rôznych športových eventov ponúka spoznať nové štýly cvičení ako Body ART, FlyFit, posilňovacie formy cvičenia - Body Pump Fx, Dynamic Pump, funkčný tréning. Na svoje si tu prídu aj tí, ktorí majú radi aerobik step, aerobik, body work, pilates alebo PortDeBras.

Pre všetkých, ktorí radi cvičia, ale i pre tých, ktorí sa chcú stať inštruktormi skupinových cvičení, bude MOVE academy prinášať školenia a kurzy, novinky a najnovšie trendy v oblasti skupinových cvičení a lektorovania.

„Cvičenie....je to čas, kedy zabúdate na problémy a nechávate sa strhnúť pohybom a hudbou, priestor, kde môžete byť sami sebou, moment, kedy nával energie a eufórie vám prechádza celým telom a vy sa cítite šťastný, okamih, kedy ste prekročili svoje ja a prekonali ste sa? Ak ste sa s takýmito momentmi pri cvičení akéhokoľvek druhu stretli, určite mi dáte za pravdu. Budeme veľmi radi, ak vám takéto momenty pomôžeme prežívať znova a znova. A ak ste takéto pocity ešte neprežili, budeme najšťastnejší, ak práve my  budeme pri tom, keď sa vám objaví úsmev na tvári,“ dodáva Grančič.

grancic lea

Na svoje si prídu aj inštruktori

Pre vás, ktorí sa chcete stať inštruktormi aerobiku a iných foriem skupinových cvičení, organizuje MOVE academy školenia akreditované Ministerstvom školstva SR:  Inštruktor aerobiku I. a II. kvalifikačného  stupňa.

Pre rozšírenie vášho vzdelania, vedomostí a praktických zručností budú organizované špecializované Workshopy, počas ktorých budete mať možnosť zdokonaliť sa v praktických zručnostiach rôznych konkrétnych foriem a druhoch skupinových cvičení.

Pre širokú verejnosť, ale i pre inštruktorov , pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť nový druh pohybovej aktivity – skupinového cvičenia, vylepšiť  techniku cvičenia, alebo si proste len zacvičiť, sú určené Special days, počas ktorých vám najlepší lektori zo Slovenska, ale i zahraničia, predvedú to najlepšie zo seba. Inšpirácia a motivácia, novinky a zábava...to všetko na Vás bude čakať počas týchto dní.

Všetky školenia a kurzy budú lektorované najlepšími prezentérmi skupinových cvičení zo Slovenska i zo zahraničia. Aktuálne kurzy a školenia nájdete na www.moveacademy.sk.

Zdroj: PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Slovensko má novú školu aerobiku a iných skupinových cvičení

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.