Super párty má nové meno - ZUMBA v kruhu!

Janka

Kruhový tréning a tanec idú ruka v ruke! Neveríte? Presvedčte sa o tom sami! Ak ste aj vy podľahli fenoménu menom zumba a užívate si dynamickú latinsko-americkú hudbu s exotickými tanečnými a aeróbnymi pohybmi, určite si prídete na svoje pri novom revolučnom hite - ZUMBA v kruhu.

Super párty má nové meno - ZUMBA v kruhu!
20. APR 2014

O čo ide?

Trendu kruhového tréningu podľahli milióny ľudí na svete. Spája v sebe aeróbny princíp cvičenia s posilňovaním rôznych svalových skupín. Jeho princíp spočíva v cvičení viacerých cvikov hneď za sebou s nízkymi váhami. Celé telo sa pretrénuje bez výraznej prestávky, pričom sa cvičí niekoľko kruhov. Počas týchto kruhov vystriedate niekoľko hydraulických strojov a aeróbne medzistanice.

Práve vtedy, kedy sa medzi jednotlivými cvičeniami venujete aerobiku, podľahnete čaru zumby. Počas zumby v kruhu si napr. namiesto behu užijete skvelú atmosféru latinsko-amerických tancov a rozprúdite krv! Aby bol výsledok čo najlepší, oproti bežnému kruhovému tréningu sú intervaly presúvania medzi jednotlivými stanicami predĺžené na 60 sekúnd. Stačí sledovať trénerku a snažiť sa napodobniť jej tanečné pohyby a budete sa cítiť ako na tanečnej párty!

Výhody zumby v kruhu

  • Ponúka maximálne výsledky za krátky čas.
  • Udržíte si zvýšenú srdcovú frekvenciu po dobu až 60 minút (spálite veľké množstvo kilojoulov).
  • Ideálna pre formovanie postavy, zvýšenie kondície a zoštíhlenie.
  • Všetky svalové skupiny posilníte rovnomerne.
  • Je určená pre všetkých bez rozdielu veku a pokročilosti.
  • Precvičíte si základné zumba kroky, ktoré vám na klasickej lekcii zumby robili problémy.

U nás nie je známa

Zumba v kruhu nie je úplnou novinkou. V zahraničí ju veľmi dobre poznajú, tisícky nadšencov si obľúbili tento hit. Na Slovensku je toto cvičenie ešte len "v plienkach", málokto o ňom počul. S týmto revolučným konceptom zdravého a zábavného chudnutia prišlo na Slovensko ako prvé fitness centrum Expreska, do ktorého chodia ženy na kruhový tréning.

Zumbe v kruhu sa predpovedá veľký úspech. Účinnosť samotnej zumby a kruhového tréningu je preverená viacročnou praxou. Obe zaručujú spaľovanie tukov a formovanie postavy. Ak sa tieto fenomény spoja, máme tu revolučné cvičenie, ktoré v sebe spája zábavu a efektívne formovanie postavy!

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Super párty má nové meno - ZUMBA v kruhu!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.