Swiss Re Unihry 2016

redakcia

Bratislavu čaká 8. ročník najväčšieho športového podujatia pre študentov, absolventov a mladých nadšencov športu „Swiss Re Unihry 2016“.

Swiss Re Unihry 2016
10. MÁJ 2016

Už v roku 2009 založili piati študenti Ekonomickej univerzity v Bratislave zaujímavé športové podujatie, ktoré pretrváva až doteraz a každoročne sa teší veľkej návštevnosti. To, čo prvotne vyzeralo len ako akcia pre väčšiu partiu študentov, sa zmenilo na športovo-zábavný deň, plný oddychu a relaxu, kde sa stretávajú nielen študenti, ale aj niekoľkoroční absolventi z rôznych vysokých škôl, ktorých spájajú spoločné spomienky, chuť súťažiť a zabávať sa pod dohľadom skúsených a profesionálnych športovcov.

Organizátori si na tento rok pripravili zaujímavý športový program, ktorý je rozdelený na športovo-súťažné kategórie (futbal, florbal, beach volejbal, beach tenis, street bal, street workout, tenis, bedminton, šach, stolnyfutbal a jumping maratón) a bezplatné sprievodné aktivity, ako boxerský kondičný tréning, funkčný tréning, jumping workshop, slackline, bumberball, debaty a workshopy so známymi výživovými poradcami a fitnes trénermi, ktorí sa tešia na zaujímavé debaty a stretnutia s účastníkmi.

unihry
Zdroj foto: unihry.sk

Swis Re Unihry 2016 sa uskutočnia 15. mája 2016 v priestoroch športového areálu Fakúlty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave, kde je pozvaný každý študujúci alebo pracujúci mladý športovec.

Unihry svojou dlhoročnou tradíciou spájajú rôzne komunity ľudí, ktorí sú na jednej strane odlišní, ale na druhej strane športovým duchom rovnakí.

Pre každého účastníka si pripravili zaujímavé aktivity a súťaže aj partneri tohto podujatia, ako napríklad personálna agentúra Lugera Makler, ktorá predstaví zaujímavé pracovné ponuky zamerané práve pre ľudí, ktorí majú športové cítenie a športom sa chcú aj v budúcnosti živiť.

Založiť si môžete výhodné stavebné sporenie od Prvej stavebnej sporiteľne či cestovné a úrazové poistenie od spoločnosti Union, ktoré bude každý letný cestovateľ vyhľadávať. Na šťastného výhercu čaká aj úžasné, nové BMW X 1 (M packet) na víkend s plnou nádržou.

unihry

Zdroj: PR

Zdroj foto: unihry.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Swiss Re Unihry 2016

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.