Tanečný štýl DanceXtreme prichádza prvý krát na Slovensko a do Čiech

redakcia

Pre všetkých, ktorí milujú tanečné hodiny, pre vás všetkých, ktorí milujete výzvy a chcete vidieť výsledky, ako jediní vám prinášame čerstvé informácie o DanceXtreme ®. Prvykrát na Slovensko a do Českej republiky prichádza exkluzívny tanečný štýl priamo z Austrálie.

Exkluzívny tanečný štýl DanceXtreme prichádza prvý krát na Slovensko a do Čiech
25. MAR 2013

Tanečné hodiny pre náročných

DanceXtreme ® je elektrizujúca a divoká tanečná hodina určená pre ľudí, ktorí milujú výzvy a chcú vidieť výsledky. Program kombinuje univerzálne rytmy ako je hip-hop, house, latino, najnovšie pop, muzikály a ďalšie) s vysoko energickým pohybom a tanečnými krokmi.

Je to "bez zastavenia" formát, ktorý plynie z rytmu do rytmu s vopred pripravenou choreografiou skladieb. Tento program rozvíja vašu koordináciu, zvyšuje vašu fyzicku kondíciu a zlepšuje vaše tanečné zručnosti. Cvičenie je super vysoko kalorický spaľovač pre vaše celé telo a po hodine budete cítiť pozitívne účinky vysoko kvalitného, náročného a energizujúceho tanečného fitness cvičenia.

dancextreme

Školenie DanceXtreme ® inštruktorov

DanceXtreme ® hodiny si ešte nemôžete zacvičiť v žiadnom českom a slovenskom fit štúdiu. Onedlho začnú prvé kurzy, na ktorých budú vyškolení prví inštruktori. Licenciu pre školenie inštruktorov v Čechách a na Slovensku získalo Face Czech Academy priamo z Austrálie.

Kurzy povedie jeden z master trénerov DanceXtreme ®, charizmatický Stelios Kon. Prvý kurz sa uskutoční 27-28.4.2013 vo FACE CZECH ACADEMY. Viac informácii nájdete TU.

Ako vyzerá hodina DanceXtreme ®?

Zdroj:PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tanečný štýl DanceXtreme prichádza prvý krát na Slovensko a do Čiech

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.