Výzva Tomáša Tatara. Zapojte si i vy!

redakcia

Tomáš Tatar sa rozhodol rozhýbať ľudí a tiež pomôcť aj hokejistom. 

Výzva Tomáša Tatara
27. SEP 2016

Spolu s kolegami vo svojom fitnes centre  si pripravili viacero tréningových programov, ktoré sú určené pre širokú verejnosť, ale aj špecializované skupiny.

Prezradil,  že„ máme 5 tréningových programov a 1 stravovací program, ktoré sú zamerané na zlepšenie postavy, či už na chudnutie, alebo naberanie svalovej hmoty, alebo ďalej špeciálne tréningy  pre hokejistov mimo ľadu na zlepšeniu výkonu.“

V programoch sa nachádzajú detailné popisy jednotlivých pohybových vzorov a cvičení v textovej, obrázkovej a aj video forme, a okrem inštruktážnych videí aj komplet stravovacie poradenstvo a odpovede na mnohé otázky. Nie je to len o cvičení v posilňovniach, ale aj o domácom cvičení.

„Pre ľudí som si pripravil špeciálnu výzvu, ktorá bude trvať jeden rok. Ľudia si vyberú jeden tréningový program. Zaznamenajú svoju premenu a pošlú ju na náš email program@fitfabrik.sk. Po roku vyberieme tu najväčšiu premenu alebo hokejistu, ktorý urobil najväčší progres, a toho človeka pozývam do Ameriky, aby si užil zápas a atmosféru NH”, motivuje hokejista.

Odteraz každý, kto má chuť na sebe pracovať, môže začať, a o rok mu Tomáš zabezpečí niekoľko dní plných hokejovej atmosféry z NHL.

Video s Tomášovou výzvou si môžete pozrieť TU. 

Viac na http://www.fitfabrik.sk/

Zdroj fitulnej fotky: Tomas Tatar/Facebook


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Výzva Tomáša Tatara. Zapojte si i vy!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.