Zacvičte si aqua aerobik v Kúpeľoch Rajecké Teplice

Eva Bacigalová

Vyskúšali ste na dovolenke pri mori cvičenie vo vode  v hotelových bazénoch s miestnymi animátormi? Páčilo sa vám to a márne pátrate po tom, kde by ste si mohli aqua aerobik zacvičiť aj na Slovensku? Ideálne podmienky nájdete v Kúpeľoch Rajecké Teplice.

 

Zacvičte si aqua aerobik v Kúpeľoch Rajecké Teplice
23. AUG 2013

V tomto roku sa ich ponuka rozšírila o netradičný Vonkajší vodný svet vystavaný v štýle antických rímskych kúpeľov, a práve vo vonkajšom bazéne môžete pod dohľadom certifikovaného fyzioterapeuta cvičiť aqua aerobik každý deň o 11. alebo o 16. hodine až do konca augusta.

„Aqua aerobik je cvičenie zamerané na zvýšenie fyzickej kondície, na redukciu váhy a vytvarovanie tela. Vodné prostredie má navyše priaznivé účinky na celý pohybový a kardiovaskulárny systém,“ hovorí riaditeľ balneoterapie Peter Lališ. „Výhodou cvičenia vo vode je, že je bez akýchkoľvek otrasov, takže účinne chráni a odľahčuje kĺby.“

Aqua aerobik v Kúpeľoch Rajecké Teplice je vhodný naozaj pre každého, vyskúšať si ho teda môžete, aj keď do kúpeľov prídete na relaxačný víkend alebo hoci len na jeden deň. V prípade nepriaznivého počasia sa cvičenie presunie z Vonkajšieho vodného sveta do vnútorného bazéna.

Okrem samotného cvičenia na vás bude pozitívne vplývať aj termálna minerálna voda, ktorá pomáha aj pri liečení chorôb pohybového ústrojenstva.

Zdroj: PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zacvičte si aqua aerobik v Kúpeľoch Rajecké Teplice

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.