Zumba kurzy pre budúcich inštruktorov. Z čoho si môžete vybrať?

Anetta

Rozmýšľali ste nad tým, že by ste zumbu nielen cvičili ale aj precvičovali? Ponúkame vám prehľad jednotlivých inštruktorských kurzov, ktoré si môžete postupne spraviť už aj na Slovensku. 

zumba instruktor oblecenie
1. JAN 2011

Zumba® Basic Steps Level 1

Tento kurz učí inštruktorov základy a spôsob výučby základných Zumba ® hodín. Naučíte sa ako viesť hodiny zumby, základné kroky a techniky.

 Zumba® Basic Steps Level 2

V poradí druhý výcvik pre inštruktorov učí štyri ďalšie rytmy, ktoré sú zakomponované do základných Zumba hodín. Budúci inštruktori majú príležitosť učiť sa zostaviť zložitejšiechoreografie, zdieľať ich, ako aj zlepšiť si svoje zručností a peofesionálne postavenie.

Zumba Gold®

Zumba Gold je kurz určený pre inštruktorov, ktorí sa chcú pracovať a venovať sa staršej aktívnej dospelej generácii alebo úplným začiatočník. Zameriava sa na anatomické, fyziologické a psychologické potreby špecifické pre tieto skupiny ľudí.

Zumba Toning™

Tento kurz učí inštruktorov ako spojiť a skombinovať techniky vyrysovania tela a špecifické zumba pohyby do jedného cvičenia zameraného na spálenie kalórií a spevnenie a vypracovanie vášho tela. Takisto učí inštruktorov používať závažia ako zumba tónovacie tyče, ktoré pomáhajú zvýšiť rytmus a budovať silu.

Aqua Zumba®

Aqua zumba sa tancuje a cvičí vo vode a je charakterizovaná aj ako "pool party" určená pre všetky vekové kategórie. V tomto kurze sa inštruktori učia bezpečné, efektívne, ale náročné cvičenia vo vode, ktoré sú následne integrované spolu so zumba cvičením do tradičných disciplín aqua fitnes.

Zumbatomic®

Tento kurz učí ako spraviť zo zumba programu vzrušujúcu hodinu, ktorá je určená pre deti. Cvičiť ju môžu všetky deti vo veku od 4 do 12 rokov. Inštruktori sa dozvedia, ako modifikovať zumba pohyby tak, že dosiahnú optimálne výsledky pre deti, obdržia tipy ako zachovať disciplínu a riadiť hodinu plnú detí. So zumbatomic programom sa deti zabavia, budú sa lepšie sústrediť a budú fit.  

A kde na Slovensku si môžete takýto kurz urobiť? Všetky informácie ako termíny, podmienky, miesto konania si môžete naštudovať napr. na www.zumbaslovensko.sk .    

                                                                                      Zdroj: www.zumba.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zumba kurzy pre budúcich inštruktorov. Z čoho si môžete vybrať?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.