Zumba novou aplikáciou pomáha hladujúcim ľuďom. Zapojiť sa môžete vy!

redakcia

Zumbou môžete pomôcť nielen sebe (napríklad k lepšej postave, či nálade), ale môžete pomôcť dokonca aj iným! Chcete vedieť ako? Prostredníctvom novej aplikácie od spoločnosti Zumba fitness.

Zumba prináša novú aplikáciu. Svojim zumbovaním pomôžete hladujúcim ľuďom
6. MÁJ 2013

Potrebujete na to iba dve veci: ísť si zacvičiť a použiť pri tom mobilnú aplikáciu, ktorá je úplne zadarmo. Jednoduché však? V našom článku vám prezradíme čo všetko táto aplikácia obsahuje, ako si ju stiahnuť a komu ňou vlastne pomôžete.

Čo vám aplikácia umožňuje

  • Môžete si vyhľadať hodinu Zumby kdekoľvek na svete, kde sa momentálne nachádzate a v ktoromkoľvek meste. Napr. ste v Martine a neviete kedy a kde sa cvičí Zumba? S touto aplikáciou viete všetky hodiny v meste za pár sekúnd;
  • Môžete si označiť svoje najobľúbenejšie Zumba hodiny a vrátiť sa k nim neskôr
  • Aby ste nezmeškali žiadnu Zumbu, k dispozícii máte kalendár, kde si môžete dať pripomienku, kedy začína vaša obľúbená hodina;
  • Budete mať prístup k profilom Zumba inštruktorov, o ktorých si môžete prečítať a kontaktovať ich v prípade otázok;
  • Na sociálnych sieťach (napr. na Facebooku) môžete zdieľať, že ste sa zúčastnili hodiny Zumby a rovno pozývať svojich priateľov, aby sa k vámi pridali;
  • Chcete byť na hodinách Zumby štýlový? Vďaka aplikácii sa dostanete do e-shopu, ktorý ponúka širokú škálu kvalitného oblečenia z najlepších materiálov a pestrých farieb, či strihov;
  • A to najlepšie nakoniec! Spoločnosť Zumba fitness vymyslela úžasný spôsob ako pomôcť tým, ktorí to v živote nemajú práve najľahšie. Tým, že sa označíte na hodine Zumby a poctivo spaľujete kalórie, spoločnosť Zumba fitness venuje finančnú odmenu ľuďom, ktorých trápi hlad.

Spaľujte kalórie a darujte ich!

Ako to funguje? Čím častejšie sa označíte, že ste na hodine Zumby, tým väčší finančný príspevok bude vďaka vám darovaný. Možno sa pýtate, či sa nebudú ľudia označovať, že sú na Zumbe, aj keď sú akurát na gauči v obývačke, len aby pomohli. Odpoveď znie Nie.

Nie je to totiž možné. Táto aplikácia používa pri označovaní GPS systém, podľa ktorého identifikuje či ste na Zumbe, alebo nie. Ale pozor! Táto super akcia je časovo obmedzená. Keby trvala nepretržite, spoločnosť Zumba fitness by pravdepodobne skrachovala z toľkých darovaných peňazí.

Do programu The Great Calorie Drive™ sa môžete zapojiť do 30. júna 2013 a pomôcť tak hladujúcim deťom z chudobných krajín. Ak aj vás napadlo, či to nie sú iba prázdne slová o darovaní peňazí a takomto veľkorysom čine.

My si však myslíme, že za pokus to stojí, keďže nás to nič nestojí .

Ako si ju stiahnuť a koľko stojí?

Ak ste zatúžili po aplikácii Zumba fitness, môžete si ju ľahko stiahnuť z Internetu priamo do svojho mobilu. Je prístupná pre mobilné telefóny s operačným systémom Andriod, iPhone alebo iPad.

Veľkou výhodou je fakt, že je úplne zadarmo, nadšenci Zumby nemusia za aplikáciu zaplatiť ani jeden cent!

Stiahnite si Zumba aplikáciu pre Android TU

Stiahnite si Zumba aplikáciu pre iPhone TU

Máte sa na čo tešiť! Nové funkcie v tejto aplikácii totiž budú neustále pribúdať, najbližšie čakajú na nadšencov Zumby videá, vďaka ktorým sa naučia kroky jednotlivých tanečných štýlov.

Nečakajte už ani minútu a sťahujte túto skvelú aplikáciu, označujte sa a pomáhajte! Veď vás to nič nestojí a ešte z toho aj získate a prispejete na dobrú vec.

zumba aplikacia

Článok vám priniesol odborný partner sekcie Zumba - portál www.zumba-party.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zumba novou aplikáciou pomáha hladujúcim ľuďom. Zapojiť sa môžete vy!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.