Zuzka Light z ČR boduje. Jej videá pozná celý svet

Mirka

Nie je to tak dávno, čo sa sexy rodáčka z Prahy zaradila medzi päticu najatraktívnejších fitness inštruktoriek planéty.

Krásna fitness inštruktorka Zuzka Light z ČR boduje. Jej videá pozná celý svet
23. MÁJ 2016

Nie je len krásna, ale aj veľmi cieľavedomá. Za jej úspechom je kopec tvrdej driny a množstvo spokojných klientov, ktorí vďaka jej videám na internete schudli a vyformovali si postavu. Všetko to začalo uverejnením prvého inštruktážneho videa s vlastným tréningom na internete. Zaujala. Dnes je natáčanie videí, s jej vlastnými programami na cvičenie, pre ňu prácou na plný úväzok. Zuzkiným cieľom je motivovať ľudí k zdravému životnému štýlu a ponúka aj presný návod na to, ako to urobiť. Netají sa tým, že jej klienti dosiahli nielen skvelé výsledky v oblasti chudnutia a tvarovania postavy, ale stali sa aj vnútorne silnejšími, spokojnejšími a sebavedomejšími.

Zuzka light 1
Zdroj foto: Zuzka Light/Facebook

Nesľubuje zázraky

Muži ju milujú, ženy ju buď nenávidia, alebo je pre nich zdrojom neuveriteľnej inšpirácie. Stačí si pozrieť Zuzkine videá a zistia, že cviky, ktoré odporúča, nie sú vôbec jednoduché. Každý, kto to skúsi, si dá naozaj poriadne do tela. O to skoršie však prídu výsledky, ktoré stoja naozaj zato.

Zuzkine tréningy vychádzajú z koncepcie HIIT (vysoko intenzívny intervalový tréning), kde sa cvičí intervalovo v maximálnej a nižšej intenzite. Podľa viacerých vedeckých štúdií je tento typ cvičenia niekoľkokrát účinnejší v spaľovaní tukov ako iné typy tréningov. Cvičenie so Zuzkou je teda zamerané na zvyšovanie celkovej kondície a nárast svalovej hmoty, ktorá je pri chudnutí a neskôr pri udržaní sexi kriviek veľmi dôležitá. Počas niekoľkých minút (každého jedného videa, ktoré nájdete) precvičíte nielen kardiovaskulárny systém, ale aj posilníte všetky dôležité svalové skupiny. Nemusíte sa báť, že niektorá z problematických ženských partií zostane bez povšimnutia. Využívať budete posilňovanie s váhou vlastného tela, ktoré je aktuálne veľmi populárne.

Zuzka light 2
Zdroj foto: Zuzka Light/Facebook

Zuzka nepreferuje dlhé cvičenie, čo napokon pri HIIT tréningoch nie je ani vhodné. Sama športuje päť dní v týždni a jej tréning trvá len niečo okolo polhodinky. Upozorňuje však na to, že kľúčovú úlohu pri chudnutí a formovaní postavy zohráva správna životospráva. Bez úpravy jedálnička a pravidelnosti v stravovaní je takmer nemožné získať vysnívanú postavu. Základom by mali byť čerstvé a zdravé jedlá. Fitness inštruktorka radí jesť niekoľkokrát denne v malých porciách.

Zuzka light 3
Zdroj foto: Zuzka Light/Facebook

Zuzka light 4
Zdroj foto: Zuzka Light/Facebook

Vyskúšate to so Zuzkou?

Zuzka napísala úžasnú knihu Fit za 15 minút. Jej tréningy sú vysoko efektívne a jednoduché. Zostavené sú zo základných cvikov, ktoré zhravo zvládnete. Všetkých 30 tréningov nájdete pokope v tejto knihe spolu s foto cvikmi, aby ste vedeli aj správne cvičiť. Poďte do toho!

Zuzka light

Zdroj video: www.youtube.com

Zdroj foto: Facebook Zuzka Light
Zdroj video: www.youtube.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zuzka Light z ČR boduje. Jej videá pozná celý svet

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.