BOKWA fitness si zacvičíte už aj na Slovensku

Jana Šimkovičová

Milujete cvičenie, tanec, hudbu a radi skúšate nové veci? Tak potom musíte vyskúšať BOKWA fitness. BOKWA rozdáva radosť, smiech a z hodiny budete odchádzať len s dobrou náladou.

BOKWA fitness si zacvičíte už aj na Slovensku
11. MAR 2013

Na celom svete už existujú BOKWA fitness maniaci, ktorí si toto unikátne cvičenie neskutočne obľúbili. Výnimkou nie je ani Slovensko. Aj u nás si BOKWA fitness našla svojich fanúšikov.

Zvyklosťou býva, že novinky na Slovensku si razia cestu zo západu na východ. Aj tu sa potvrdilo, že BOKWA fitness je „iná“.  Prvým miestom, kde sa cvičenie objavilo bol Poprad. Odtiaľ sa rozšírilo do Košíc a pomaly postupovalo na západné Slovensko cez Banskú Bystricu, Žilinu a samozrejme, že BOKWA fitness si dnes zacvičíte aj v Bratislave.

Komu vďačí Slovensko za BOKWA fitness?

BOKWA v sebe nesie mnoho exotických prvkov, akým je nepochybne hudobný žáner Kwaito pochádzajúci z Južnej Afriky, ale aj prvky bojových tancov bývalých otrokov, ktorými sú capoeira a kickbox.

Exotiku k nám priniesol aj prvý certifikovaný BOKWA fitness inštruktor Samuel. Celým menom Samuel Kamoche Njabi prišiel na Slovensko z Kene. Tento sympatický inštruktor miluje tanec a pohyb, dlhé roky sa venoval salse, zumbe a fitness. V roku 2012 si v Nemecku spravil svoj prvý certifikát BOKWA fitness.  Ako sám hovorí, BOKWA sa stala nielen jeho koníčkom, ale aj splneným snom. Ako inštruktor aktuálne pôsobí v Bratislave a keď v rozvrhu športových zariadení nájdete meno Jessy, budete vedieť, o koho sa jedná.

Päť dôvodov, prečo sa oplatí navštíviť hodinu BOKWA fitness

  • Na hodine BOKWA fitness vás nečakajú žiadne choreografie. Stačí, ak budete cítiť hudbu a pohybovať sa v rytme.
  • Jednou hodinou BOKWA fitness spálite zhruba 1200 kalórii.
  • Okrem cvičenia vám hodina ponúka zábavu v podobe kreslenia písmen a čísel nohami. Ani nezbadáte, ako vám hodina ubehne.Je úplne jedno, či ste mladí alebo starí, muži alebo ženy, či viete alebo neviete tancovať. BOKWA je tu pre všetkých!
  • BOKWA vám pomôže zrelaxovať, dodá vám energiu a z hodiny budete odchádzať plní radosti.

Ako vyzerá hodina BOKWA fitness

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - BOKWA fitness si zacvičíte už aj na Slovensku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.