Inštruktorka Kristína Ružičková zastupuje SR na európskom finále New faces of Fitness

Mirka

21.4.2013 sa v Prahe zišla špička zo sveta fitness na medzinárodnom kongrese BEST OF FACE. Súčasťou podujatia bola aj inštruktorská súťaž NEW TALENT OF FITNESS, z ktorej Slovensko nevyšlo naprázdno. Inštruktorka Kristína Ružičková postúpila do európskeho finále Wellness kongresu, ktorý sa bude konať v talianskom Rimini. A čo na to Kristína?

Inštruktorka Kristína Ružičková zastupuje SR na európskom finále New faces of Fitness
26. APR 2013

Minulý víkend sa Praha stala dejiskom 32. ročníka medzinárodného kongresu BEST OF FACE, kde sa stretli tí najlepší. O zaujímavosti núdza, rozhodne, nebola, pretože účastníci sa mohli zoznámiť s rozličnými štýlmi, typmi tréningov a najnovšími trendmi z fitness sveta.

Atrakciou bola aj súťaž NEW TALENT OF FITNESS, kde sa prezentovali športoví inštruktori. Tí najlepší postúpili do finále, kde sa rozhodlo o najlepšom reprezentantovi Česka a Slovenska. Na medzinárodnej pôde nás bude reprezentovať slovenská športová inštruktorka Kristína Ružičková, ktorá postúpila do európskeho finále NEW FACES OF FITNESS, ktoré bude 9. mája v Taliansku. Takýto úspech si, rozhodne, nezaslúži zostať bez povšimnutia. Kristínu sme požiadali o rozhovor, kde nám o svojich úspechoch a ambíciách prezradila viac:

Máte za sebou významný úspech v inštruktorskej súťaži NEW TALENT OF FITNESS. Absolvovali ste nejakú špeciálnu prípravu, alebo to bola pre vás skôr zábava a nová skúsenosť?

Nová skúsenosť to pre mňa nebola, pretože v roku 2011 som bola víťazkou Aerobicmania Instructor Wanted, zúčastňujem sa týchto súťaží, lebo ma posúvajú vpred a motivujú, okrem iného dostanem feedback od svetových prezentérov, a to sú naozaj cenné rady. Minulý rok som práve vo Face new talent uspela vo finále, ale nie na víťazných priečkach, tak som to tento rok skúsila opäť. Čo sa týka prípravy, tak stále je čo zlepšovať, a teda táto príprava v podstate nekončí nikdy. Myslím , že v momente, keď si začne človek myslieť, že už stačí -  že som najlepší, je to začiatok konca, treba na sebe jednoducho pracovať. Stále sa máme čo učiť.

Európske  finále tejto súťaže sa uskutoční na Wellness kongrese v Rimini, máte nejaké konkrétne ciele? 

Európske finále je určite výzva a, samozrejme, by som chcela uspieť čo najlepšie a dám do toho maximum.
Konkurencia bude veľmi silná, tak nech vyhrá najlepší ... Plánovať si niečo dopredu sa asi nedá, treba aj trošku šťastia a hlavne treba brať na vedomie kopec iných faktorov, určite to bude väčší stres, lebo ide do tuhého .-)

Ste úspešnou slovenskou inštruktorkou, čo vás v práci najviac motivuje? 

Motivuje ma, že robím niečo, čo ma baví a môžem za tým vidieť úspechy a vedieť, že je to tá správna cesta .
Motivuje ma, zlepšovať sa a učiť sa nové veci, a stretávať ľudí, od ktorých si niečo môžem vziať, či už do súkromného alebo pracovného života.
Samozrejme, motivujú ma aj klienti, ktorí na sebe pracujú spolu so mnou a posúvame sa vpred spoločne. 

Kristíne ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa úspechov v Rimini i ďalších súťažiach!


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Inštruktorka Kristína Ružičková zastupuje SR na európskom finále New faces of Fitness

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.