Lea Grančič organizuje školenia inštruktorov deepWORK v SR i ČR

Mirka

DeepWORK je funkčný tréning, ktorý rozvíja celkovú kondíciu a silu. Certifikát na precvičovanie tohto skupinového cvičenia si môžete urobiť už aj u nás.

Lea Grančič organizuje školenia inštruktorov konceptu deepWORK v SR i ČR
23. JAN 2015

Nedávno získala známa slovenská inštruktorka Lea Grančič licenciu na organizovanie školení skupinového cvičenia deepWORK. „Je mi cťou, že môžem byť v podstate zástupcom deepWORK konceptu na Slovensku. To znamená, že mám možnosť a právo organizovať školenia pre inštruktorov. Teda tých, ktorí sa chcú stať lektormi tohto cvičenia. Absolvent kurzu získa certifikát a právo precvičovať a viesť hodiny deepWORK-u,“ prezrádza Lea Grančič a dopĺňa, že licenciu získala pre Slovenskú i Českú republiku.

Obľúbená inštruktorka viacerých cvičení už stihla jedno školenie zorganizovať v Brne. Ďalšie sa uskutočnia 21. - 22. marca v Bratislave a 21. - 22. júna v Prahe. Každý, kto získa oprávnenie precvičovať deepWORK, bude vedený v databáze inštruktorov, ktorá je na oficiálnom webe IFHIAS inštitútu, deepWORK. „Je tu zapísaný ako oficiálny deepWORK inštruktor s  registračným číslom. Ktokoľvek si môže skontrolovať, či daný inštruktor má, alebo nemá licenciu,“ upozorňuje Lea. 

Kto sa môže stať inštruktorom cvičenia deepWork?

DeepWORK je funkčný tréning, ktorý rozvíja kondíciu i silu. Je zameraný na posilnenie hornej i dolnej časti tela. Inštruktormi sa môžu stať muži i ženy. „Je to funkčný tréning, ktorý je nášmu telu prirodzený. Vychádza z prirodzenej lokomócie, fyziológie človeka a základných posilňovacích cvičení,“ hovorí Lea a zdôrazňuje, že v zahraničí sa lektorských kurzov zúčastňujú muži i ženy približne v rovnakom počte. Na Slovensku však stále pretrváva názor, že skupinové cvičenia sú hlavne pre ženy, čo však vôbec nie je pravda.

lea grančič deepwork

Treba mať nejaké skúsenosti s cvičením, ak sa rozhodnete pre získanie certifikátu na deepWORK? „DeepWORK čiastočne vychádza z cvičenia bodyART, tak určite majú výhodu tí, ktorí majú skúsenosť s bodyART-om. Nemusia byť inštruktormi, stačí, ak ho niekedy cvičili. Zároveň určite budú mať ľahší štart i tí, ktorí už majú licenciu na akékoľvek skupinové cvičenie a všeobecné skúsenosti s precvičovaním. Nie je to však podmienka. Na školenie sa môže prihlásiť ktokoľvek, kto má chuť a ambíciu stať sa inštruktorom cvičenia deepWORK,“ myslí si Lea. Napokon, školenie nie je zamerané iba na naučenie sa techniky jednotlivých cvikov, ale aj na vedenie hodiny a lektorskú prácu. 

lea grančič deepwork

Odporúčame prečítať: Lea Grančič: Deepwork je čistý funkčný tréning celého tela


lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
9 fotografií >>
Skryť
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
lea Grančič deepwork
DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Lea Grančič organizuje školenia inštruktorov deepWORK v SR i ČR

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.