Poznáme výhercu o lístky na Valentínsku Zumba párty!

Valentín sa dá stráviť rôznymi spôsobmi. Môžete ísť so svojou milujúcou osobou na večeru, môžete svoju milujúcu osobu niečím obdarovať, alebo ho stráviť na vašej milovanej Zumbe. Dokonca môžete vyhrať lístky na Zumba hodinu.

Vyhraj lístky na Valentínsku Zumba párty!
14. FEB 2013

Kto vyhral lístky?

Vidno, že zumbu milujete, pretože do súťaže o lístky na Valentínsku zumba párty sa zapojilo veľmi veľa súťažiacich. Vyžrebovali sme jedného z vás a po dlhej dobe je to chlap! Jozef Masér blahoželáme ti k výhre!!! Ohľadom výhry Ťa budeme kontaktovať emailom.

Zadanie súťaže

Presne na Valentína, 14.02.2013 sa pre všetkých milovníkov Zumby v Bratislave uskutoční veľká Valentínska Zumba párty. A práve na túto párty môžete vyhrať lístky v našej súťaži.

Ako sa zapojíte do súťaže?

Stačí ak nám napíšete správnu odpoveď na súťažnú otázku na mailovú adresu: info@cvicte.sk, do polnoci 13.02.2013. Dvoch šťastných výhercov obdarujeme týmto lístkom a budeme ho 14.02.2013 kontaktovať prostredníctvom mailu.

Súťažná otázka: Na Valentínskej Zumba párty sa predstaví špeciálny hosť, René Mihal z Rakúska. Okrem toho, že je skvelý inštruktor, má aj špeciálnu funkciu- školí inštruktorov a učí ich svoje choreografie. Ako sa táto funkcia nazýva? Správnu odpoveď, ktorá sa skladá z dvoch slov nájdete v tomto článku: http://www.zumba-party.sk/novinky/valentinska-zumba-party-v-bratislave

zumba sutaz ii

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Poznáme výhercu o lístky na Valentínsku Zumba párty!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.