Zumba s príchuťou Vianoc

O pár dní sú tu. Najkrajšie sviatky v roku. S nimi krásne chvíľky s rodinou, vianočné dobroty, vytúžený relax a pozeranie rozprávok. Na tie rozprávky sa už nesmierne teším, pretože v iný deň mi príde pozeranie televízie zabíjanie času. Ale k Vianociam jednoducho patria.

Zumba s príchuťou Vianoc
21. DEC 2012

Ako pozeranie rozprávok, vianočnou tradíciou sa u nás stalo už aj natáčanie videa s choreografiou na vianočnú pesničku. Túto tradíciu sa nám darí udržovať už tretí rok a preto vám prinášame tri naše videá, ktoré si počas sviatkov môžete zatancovať, trebárs aj pri vianočnom stromčeku. Trebárs aj s celou rodinou. Veď uznajte sami, po vianočných maškrtách sa vám pohyb zíde ako soľ :)

2010: Elton John a naša prvá choreografia. Zvládne ju úplne každý, pretože sa v nej opakuje iba zopár jednoduchých krokových variácii. Pred tým ako začnete naplno pred stromčekom tancovať, urobte si najskôr krátku rozcvičku na zahriatie a potom už len stlačte PLAY.

2011: V tejto pesničke Ricky Martin spieva o tom ako zabudol na Vianoce a na darček pre svoju priateľku. Vy už určite máte všetky darčeky nakúpené, možno už aj pod stromčekom, ale aj napriek tomu si môžete zaspievať a zatancovať na chytľavú pesničku „Ay,ay,ay, it´s Christmas“ . Vo videoklipe môžete vidieť zopár záberov ako sa snažil na túto pesničku tancovať Mikuláš. My pevne veríme, že vám to pôjde oveľa lepšie :)

2012: Pesnička od sympatického Portoričana Tita El Bambina a naša tohtoročná „čerstvo upečená“ choreografia. Táto choreografia je z týchto troch rozhodne najťažšia. Na prvýkrát vám pôjde možno ťažšie, ale na druhý to už bude malina. Zapojili sme do nej aj posilňovacie prvky na stehná a zadok. Mikuláš si aj tento rok s nami vyskúšal Zumbu...a či sa zlepšil? Ohodnoťte sami ;-)

Prajeme krásne Vianoce plné lásky a nezabudnuteľných chvíľ !

Tím zumba-party.sk
DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zumba s príchuťou Vianoc

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.