TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Dosť bolo zázračných tabliet, chceme kvalitu
21
MÁJ
Pri doplnkoch výživy hľadajte kvalitu. Vaše telo sa vám poďakuje

Na trhu môžeme nájsť naozaj široké spektrum rôznych výrobkov, ktoré nás lákajú rôznorodými marketingovými ťahmi. Všetky sú najlepšie, najúčinnejšie, najzdravšie, tých „naj“ je naozaj veľa. Otázkou však zostáva, ktorý z výrobkov je naozaj dobrý, ktorá receptúra a zloženie dodajú telu potrebné výživné látky a zároveň podporia požadovaný cieľ.

Celý článok
Jediný Slovák nás reprezentuje na medzinárodnom kongrese na Malorke
Mirka
Iba jeden Slovák nás reprezuntuje na medzinárodnom športovom kongrese na Malorke
20
MÁJ

Islandfit sa tohto roku uskutoční 20.až 23. júna v mestečku Puerto de Alcudia v severnej časti Malorky. Prestížneho medzinárodného kongresu pre športových nadšencov sa zúčastnia tí najlepší inštruktori z celého sveta. Nebude chýbať ani obľúbený slovenský inštruktor Milan Ondruš, ktorý bude na tomto ročníku ako jediný reprezentovať Slovensko a Česko.

K akým úspechom nás dokáže priviesť pevná vôľa
Lucia Méresová
Kam nás dokáže priviesť pevná vôľa
17
MÁJ

Pevná vôľa. To je práve to, čo nám mnohým chýba. Často krát nemáme dostatok pevnej vôle, aby sme chodili pravidelne cvičiť, či zdravo sa stravovali. Pri tom ak niečo naozaj veľmi chceme a máme pred sebou jasný cieľ, všetko sa dá.

Športová podprsenka – zdravé a pevné prsia v pohodlí
Mirka
Športová podprsenka – zdravé a pevné prsia v pohodlí
16
MÁJ

Pokožka a prsné tkanivá potrebujú pri pohybe oporu, inak postupne strácajú svoj tvar. Pevnosť a pružnosť pŕs i maximálny komfort pri športe zabezpečí kvalitná športová podprsenka, ktorá by mala byť neodmysliteľnou súčasťou športovej výbavy každej dámy. Máte ju aj vy?

| Počet komentárov: 1
Kardio tréningom so švihadlom k zdraviu, štíhlosti a spokojnosti
Mirka
Kardio tréningom so švihadlom k zdraviu, štíhlosti a spokojnosti
13
MÁJ

Drvivá väčšina kardio aktivít je zameraná len na precvičenie určitých svalových skupín. Skákaním cez švihadlo sa nielen posilňuje srdce, ale aj buduje svalová vytrvalosť, pričom do cvičenia je zapojená väčšina svalov tela. Stereotyp pri skákaní je vylúčený, pretože existuje množstvo variácií skokov, rozličné prostredie na cvičenie a skvelo sa skáče napríklad aj pri hudbe.

Chcete chudnúť a zabávať sa? Je tu Hoopnotica®!
Mirka
Chcete chudnúť a zabávať sa? Je tu Hoopnotica®!
11
MÁJ

Považujete hula hop len za hračku pre malé deti? Chyba. Cvičenie, alebo lepšie povedané tanec s obručou je novým fitness šialenstvom, ktoré milujú svetové hviezdy šoubiznisu, ľudia s nadváhou i všetci, ktorí chcú byť zdraví a štíhli. Hoopnotica® je tu naozaj pre všetkých, pretože úvodné lekcie „točenia s obručou“ zvládnete pomocou špeciálnych DVD aj sami.  

Beh na páse si môžete spestriť tancom. Ako na to?
redakcia
Beh na páse si môžete spestriť tancom. Ako na to?
10
MÁJ

Bežiaci pás vôbec nemusí znamenať rutinné behanie. Svedčí o tom aj chlapík z Floridy, ktorý si z bežiaceho pásu spravil tanečný parket. A ide mu to neskutočne dobre. Posúďte sami.

Deti sú viac choré a majú nadváhu. Môže za to lenivosť?
Mirka
Deti sú viac choré a majú nadhmotnosť. Môže za to lenivosť?
9
MÁJ

Pamätáte si na svoje detstvo, keď ste sa so svojimi kamarátmi dennodenne hrali na schovávačku, nechýbalo skákanie na švihadle, vybíjaná a fúra ďalších detských hier? Na otázky, čo spôsobuje nedostatok pohybu, kde tkvejú jeho príčiny, viac o motivácii detí k pohybu i liečbe chorôb metódami klasickej západnej i tradičnej čínskej medicíny vám prezradí MUDr. Júlia Hrachová, PhD.

Chcete pracovať vo Francúzsku ako inštruktor? Vieme ako na to!
redakcia
Chcete pracovať ako inštruktor vo Francúzsku? Poznáme postup ako na to!
8
MÁJ

Nedávno sme vám priniesli rozhovor s aerobic inštruktorkou Katie de Chimp, ktorá dočasne vymenila Slovensko za Francúzsko. Prezradila nám, ako tam funguje práca inštruktora. Katie sme však vyspovedali ešte raz a tentokrát nám poskytla priamo návod, ako postupovať, keď chcete vo Francúzsku pracovať ako športový inštruktor.

Zaskáčte si ako kengury. S klokaními topánkami to ide ľahko!
Mirka
Zaskáčte si ako kengury. S klokaními topánkami to ide ľahko!
7
MÁJ

Tí starší si možno pamätajú na boom okolo kangoo aerobicu, ktorý vypukol na začiatku deväťdesiatych rokov 20. storočia. Typickým znakom boli špeciálne kangoo topánky. Lenže klokanie topánky aktuálne zaznamenávajú svoj veľký návrat nielen pre kvantum zábavy, ktoré cvičenie s nimi prináša, ale aj kvôli širokému uplatneniu pri mnohých športoch.

Zumba novou aplikáciou pomáha hladujúcim ľuďom. Zapojiť sa môžete vy!
redakcia
Zumba prináša novú aplikáciu. Svojim zumbovaním pomôžete hladujúcim ľuďom
6
MÁJ

Zumbou môžete pomôcť nielen sebe (napríklad k lepšej postave, či nálade), ale môžete pomôcť dokonca aj iným! Chcete vedieť ako? Prostredníctvom novej aplikácie od spoločnosti Zumba fitness.

6 zlatých pravidiel kardio tréningu
Mirka
6 zlatých pravidiel kardio tréningu
5
MÁJ

Čím dlhšie sa slnko udomácňuje na oblohe, o to viac rastie aj naša chuť športovať. Slnečné lúče nás doslova ťahajú na čerstvý vzduch a akosi prirodzene sa venujeme obľúbeným kardio aktivitám. Na čo všetko treba pri aeróbnom tréningu myslieť?

Teplo vyháňa ľudí za športom na čerstvý vzduch!
Mirka
Športové aktivity na zelenej lúke – zašportujte si v lete na čerstvom vzduchu!
30
APR

Teplá klíma, ktorá nastala, spôsobila, že sa ľudia začínajú presúvať z uzatvorených športovísk na čerstvý vzduch. Okolo seba čoraz viac vidíme bežcov, skupinky ľudí cvičiacich na lúke alebo hrajúcich kolektívne hry. Ktoré šporové aktivity na čerstvom vzduchu máte najradšej?

Nová kolekcia adidas spája dievčatá a inšpiruje na nové rekordy
redakcia
Nová kolekcia adidas spája dievčatá a inšpiruje na nové rekordy
29
APR

Bratislava 23. apríl 2013 – adidas uvádza novú ženskú kolekciu  v rámci kampane #mygirls, ktorá je oslavou života a priateľstva. V duchu novej kolekcie zároveň pozýva dievčatá a mladé ženy na vytvorenie jedinečného tanečného rekordu – najviac tancujúcich dievčat na jednom mieste so špeciálne pripravenou choreografiou na tému #mygirls.

Inštruktorka Kristína Ružičková zastupuje SR na európskom finále New faces of Fitness
Mirka

21.4.2013 sa v Prahe zišla špička zo sveta fitness na medzinárodnom kongrese BEST OF FACE. Súčasťou podujatia bola aj inštruktorská súťaž NEW TALENT OF FITNESS, z ktorej Slovensko nevyšlo naprázdno. Inštruktorka Kristína Ružičková postúpila do európskeho finále Wellness kongresu, ktorý sa bude konať v talianskom Rimini. A čo na to Kristína?

So športovými podujatiami sa roztrhlo vrece. Aj u nás!
redakcia
So športovými podujatiami sa roztrhlo vreco. Aj u nás!
24
APR

K informáciám o cvičení a zdravom životnom štýle určite patria aj športové podujatia a vzdelávacie kurzy v tejto oblasti. Ak patríte k tým, čo sa radi takýchto akcií zúčastňujú, pozývame vás pozrieť si vynovenú sekciu podujatí.

Vo Francúzsku nenájdete nekvalitného inštruktora, hovorí inštruktorka Katie De Chimp
redakcia
Vo Francúzsku nenájdete nekvalitného inštruktora, hovorí inštruktorka Katie De Chimp
23
APR

Aerobikoví nadšenci, ktorí nechýbajú na žiadnom športovom podujatí, určite poznajú inštruktorku so pseudonymom Katie De Chimp. Roky vírila na Slovensku hladinu aerobicu so zameraním na step a house aerobic. A zrazu zmizla. Kam?

Je Zumba stále IN?
Lucia Méresová
Je Zumba stále IN?
23
APR

Na Slovensku sa začal Zumba boom pred vyše tromi rokmi. Zumba inštruktorov pribúdalo ako huby po daždi a zrazu sa Zumba cvičila v každom meste, či dedine. Mnohí si mysleli, že veľký ošiaľ, ktorý Zumba priniesla veľmi rýchlo pominie a z preplnených telocviční sa stane už iba pekná spomienka. Zaujíma vás, či sa predpovede naozaj naplnili a či Zumba hodiny už zívajú prázdnotou?

Zumba cviky na ramená
redakcia
Zumba cviky na ramená
22
APR

Hľadáte cviky, ktorými by ste posilnili svoje ramená? To ste tu správne. V novom videoblogu sme sa zamerali práve na ne. Poďte si zacvičiť s nami.

Piloxing formuje, posilňuje, spaľuje a samozrejme zabáva!
Mirka
Piloxing formuje, posilňuje, spaľuje a samozrejme zabáva!
10
APR

Skupinové cvičenie je kombináciou boxu, pilatesu a tanca. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantným, nuž a pilates sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Všetko sa deje pri hudbe a prináša kopec zábavy. Zacvičili si ho Hillary Duff i Kirsten Dunst, pridáte sa aj vy?

| Počet komentárov: 2