Var rýchlo a chutne s knihou ZDRAVÉ RÝCHLOVKY 2.

Sexi zumba oblečenie na vaše hodiny zumby

Anetta

Zumba hodiny sú plné sexi pohybov, ktoré vychádzajú zo salsy, ča-či, merenge a ďaších exotických a latinsko-amerických tancov. A k sexi tancom patrí aj sexi oblečenie. Aké oblečenie vám zumba ponúka?

zumba oblecenie obrazok
1. JAN 2011

Dnes rozhodne nie je trendy, ak prídete na cvičenie v rozťahaných teplákoch a reklamnom tričku firmy, ktorej zamestancom je váš príbuzný. Tak ako chodíme upravení do roboty, rovnako by sme mali prísť aj na hodinu Zumby. Pretože tá má svoj štýl.

Zumba je veľmi energické cvičenie a zumba oblečenie vám ho rozhodne spestrí ešte viac. Bolo špeciálne navrhnuté tak, aby toto tanečné cvičenie čo najviac vystihlo a charakterizovalo. Preto zumba oblečenie vyniká hlavne svojou farebnosťou. A nezabudnime na zumba znak. Ten sa tiež nachádza skoro na všetkých kúskoch oblečenia.

Ak sme vás už dostatočne namotivovali, v čo veríme, nahoďte sa od hlavy až po päty zumbáckym oblečením. Budete vyzerať štýlovo, profesionálne a sexi. Rozhodnutí? Pozrite sa teraz na to, čo si pre vás Zumba štylisti pripravili.

Zumba oblečenie: Nohavice

Základom zumba oblečenia sú nohavice, ktoré tvoria základ outfitu. Zumba nohavice sú väčšinou tristvrťové, ale k dispozícií sú aj krátke nohavice (tzv. šortky) alebo dlhé nohavice. Je len na vás, čo uprednostňujete a v čom sa lepšie cítite. Sú vyrábané v rôznych farbách, najčastejšie asi v čiernej, fialovej, žltej, ružovej.

Zumba oblečenie: Top

Aby ste boli oblečení kompletne je potrebné si zakúpiť aj zumba top. Na výber sú rôzne tielka, trička, mikiny a „topíky“. A naozaj si máte z čoho vybrať. Výber strihov a farieb je taktiež neobmedzený. Stačí skombinovať s nohavicami a ste pripravení roztočiť to na zumba hodine vo veľkom štýle.                      

Zumba oblečenie: Doplnky

Ak by vaše oko zatúžilo aj po štýlových zumba doplnkoch, môžete si kúpiť napr. „potítko“. Je to zároveň veľmi praktický doplnok, pretože vám pomôže stierať pot z čela. Samozrejme, na trhu sú vám k dispozícií aj ďalšie doplnky ako náramky, topánky, ponožky, uteráky, ale aj sponky a peňaženky.        

Zumba topánky

Na Zumbe musíte mať kvalitnú obuv, ktorá vám bude držať pevne vašu tancujúcu nôžku. Aj pri topánkach sa návrhári a dizajnéri poriadne vyšantili. Na výber máte tenisky v rôznych farbách. Vysoké. nízke, kotníkové, so vzorom alebo bez neho. Určite si vyberiete a vaše nohy sa vám poďakujú. 


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Sexi zumba oblečenie na vaše hodiny zumby

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

tinka8
tinka8
 5.4.2011 20:34

To sa mi paci..zacvicit si v stylovom obleceni v rytme sexi pohybov..smajlik - 10