TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Zvoľte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Ďalšia strana
Nová tanečná kolekcia adidas podporuje ženskosť a sebavedomie. Zmes farieb a štýlov vás dostane!
3
FEB
Nová tanečná kolekcia adidas podporuje ženskosť. Zmes farieb a štýlov vás dostane!
adidas

Značka adidas predstavuje novú kolekciu športového oblečenia na sezónu jar/leto 2014 pre všetky dievčatá a ženy, ktoré milujú tanec. Nová kolekcia, so štýlovými detailmi, modernými strihmi a odvážnou potlačou, poteší všetky tanečníčky od baletu až po street dance a dodá ženám sebavedomie, ženskú silu a pôvab nielen počas vystúpení ale aj pri zábave na tréningoch.

Celý článok
Manuál športového nováčika: Večne živá ZUMBA
Eva Bacigalová
Manuál športového nováčika: Večne živá ZUMBA
10
JAN

Záujemcov, ktorí by chceli práve na začiatku nového roka po prvýkrát vyskúšať niektoré zo skupinových cvičení, sme v rámci nášho miniseriálu mohli už zaujať flyfitom, bootcampom, bodyartom, bosu alebo pilatesom. Je dosť pravdepodobné, že o niektorých z týchto cvičení ste počuli prvýkrát práve od nás.

Najlepšie motivačné videa, ktoré vás nakopnú k cvičeniu
redakcia
Motivačné videá, ktoré vás nakopnú k cvičeniu
1
JAN

Máte problém sa rozhýbať? Alebo si radi prezeráte videa, v ktorých vystupujú akční a športovo založení ľudia? Vybrali sme pre vás videa, ktoré ulahodia každému športovému oku a nakopnú každý zadok k pohybu :)

Dôvody, pre ktoré by ste mali začať nový rok cvičením
Mirka
Dôvody, pre ktoré by ste mali začať nový rok cvičením
1
JAN

21. storočie sa problémami len tak hemží. Zvykli sme si na sedavý spôsob života, ktorý so sebou prináša choroby. Prichádza čas na zmenu, pretože fyzicky aktívni ľudia sa cítia o 15 rokov mladšie ako priemerný človek.

Videa o cvičení, ktoré vás pobavia
redakcia
Videa o cvičení, ktoré vás naozaj pobavia
31
DEC

Máme tu koniec roka, a ten sa nesie v znamení spomienok a zábavy. Práve na tento Silvestrovský deň sme si pre vás pripravili zopár zábavných záznamov z oblasti športu a cvičenia. Pozrite si nasledujúce videa a zasmejte sa spolu s nami. 

Video: Ako cvičia chlapi cez Vianoce
redakcia
Video: Ako cvičia chlapi cez Vianoce
29
DEC

Vianoce sú čarovné a rovnakí sú aj chlapi, ktorí si pre nás pripravili vianočnú tréningovú zostavu. Upozorňujeme, že nasledujúce video je nákazlivé a poteší najmä ženské oko.

Poznáme výhercu vianočnej súťaže o BOSU. Vyhrali ste?
redakcia
Vianočná súťaž o ružové BOSU
25
DEC

BOSU je jeden z najobľúbenejších nástrojov na cvičenie. Svedčí o tom aj počet súťažiacich, ktorí sa do súťaže prihlásili. Vyhrať mohol len jeden z vás. Kto je ten šťastný výherca?

Video: Pozrite si, čo dokáže radosť a pozitívne naladenie
redakcia
Pozrite si, čo dokáže radosť a pozitívne naladenie. Video, ktoré vás naladí
29
NOV

Ak vnášame do svojích aktivít radosť a pozitívne myslenie, úspech sa zaručene dostaví. Mladá šprintérka cez prekážky nám to dokázala v nasledujúcom videu, ktoré vám určite vyčaruje úsmev na tvári. A kto vie, možno aj motivuje k inému prístupu?

Nový magazín o zdravom životnom štýle. To je FIT štýl
redakcia
Nový magazín o zdravom životnom štýle. To je FIT štýl
20
NOV

Magazín nabitý overenými informáciami prišiel prvýkrát do stánkov a predajní v októbri. Hneď jeho prvé vydanie spustilo vlnu záujmu a pozitívne ohlasy. Inteligentný časopis je určený pre dnešných aktívnych ľudí bez ohľadu na vek. Cieľom je inšpirovať vás, aby ste objavili svoj vlastný životný štýl, boli zdraví, krásni a sebavedomí.

Život je energia alebo Biológia pohybu
Život je energia alebo Biológia pohybu
19
NOV

Keď sa rozhodnete vziať život do svojich rúk, bez cvičenia to jednoducho nepôjde. Môžete sa mu brániť, môžete ním pohŕdať, no pravdou je, že ste naň naprogramovaní. Príroda je nekompromisná. Len mohutná vlna energie plynúca z pohybu mohla naše bunky prehupnúť z rastlinnej ríše do živočíšnej a nakoniec ich dostala na špičku evolúcie.

Manuál športového nováčika: Vyboxujte si štíhle a pevné telo s piloxingom
Eva Bacigalová
Manuál športového nováčika: Vyboxujte si štíhle a pevné telo s piloxingom
9
NOV

Ďalším zo série skupinových cvičení, ktoré vám chceme predstaviť a aj vrelo odporúčať, je piloxing. Netradične nazvaný šport „vymyslela“ Švédka Viveca Jensen, keď skombinovala svoje tri obľúbené športové disciplíny – pôsobila totiž ako profesionálna tanečníčka aj ako inštruktorka pilatesu a na amatérskej úrovni sa venovala boxu.

Máte šesťdesiat a viac? Aj vy potrebujete pohyb!
Mirka
Máte šesťdesiat a viac? Aj vy potrebujete pohyb!
1
NOV

Odborníci zdôrazňujú, že fyzická aktivita by mala byť na dennom poriadku aj u starších ľudí, pretože pozitívne ovplyvňuje zdravie tela i mysle. Minimum je 150 minút športovej aktivity v strednej intenzite, ktorú treba rovnomerne rozložiť na jeden týždeň (napríklad päťkrát týždenne po 30 minút). Pričom sa odporúčajú nielen kardio aktivity, ale aj tréning zameraný na posilnenie svalstva.

Výsledky sútaže o športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+!
adidas
SÚŤAŽ o športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+!
31
OKT

Pre vyššiu motiváciu k cvičenie, aj v chladnom počasí, sme pre vás pripravili súťaž o kvalitné dámske športové bundy adidas s technológiou ClimaWARM+, ktoré vás zahrejú aj počas chladných jesenných dní. A už poznáme tých, ktorí sa z novej bundy budú pri športovaní tešit.

Máte od 40 do 60? Tieto športové aktivity vás dostanú do formy!
Mirka
Máte od 40 do 60? Tieto športové aktivity vás dostanú do formy!
25
OKT

Čím je človek starší, tým sa zvyšuje riziko vzniku civilizačných chorôb. Kardiovaskulárne ochorenia, vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu v krvi, cukrovka, osteoporóza. To sú len niektoré z diagnóz, ktoré trápia ľudí v zrelom veku. Jednou z možností, ako im predchádzať, je aj pravidelný pohyb.

Ukrajinci motivujú k cvičeniu na ulici
redakcia
Ukrainci motivujú k cvičeniu na ulici
24
OKT

Cvičenie sa pomaly dostáva z uzatvorených priestorov na ulicu. Dôkazom toho sú aj Ukrajinci, ktorí v lete začali pestovať street workout. A že im to ide skvele, to si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Trenérka Katie De Chimp má jasný cieľ. Vrátila sa na Slovensko a chce podnikať vo fitness
Mária Penciaková
Trenérka Katie De Chimp ma jasný cieľ. Vrátila sa na Slovensko a chce podnikať vo fitness
10
OKT

Katie De Chimp známa ako aerobicová diva s iskrou v očiach je späť! Tri  roky pôsobila vo Francúzsku, kde pracovala ako inštruktorka aerobicu a ako fitness trénerka. Vrátila sa na Slovensko s cieľom podnikať v jej oblasti. Svojim klientom poskytuje tréning u nich doma, čím šetrí ich čas.

Vyformujte si postavu snov s Body Pump FX: Pevný zadok a štíhle nohy
Formujeme postavu s Body Pump FX: Pevný zadok a štíhle nohy
9
OKT

Jednou z účinných kombinácii silového tréningu a kardio aktivít je cvičenie Body Pump Fx, s ktorým si dokonale precvičíte a vytvarujete celé vaše telo. Pripravili sme pre vás seriál videoblogov, kde vám v každej časti priblížime cvičenie na jednotlivé partie tela. Začíname prvou časťou, ktorá sa venuje nohám a zadku.

| Počet komentárov: 1
Manuál športového nováčika: Spoznajte cvičenie na BOSU
Eva Bacigalová
Manuál športového nováčika: Spoznajte cvičenie na BOSU
8
OKT

S príchodom jesene sa fitnescentrá opäť zapĺňajú. Vracajú sa do nich športovci, ktorí sa v lete venujú skôr outdoorovým aktivitám, no prichádzajú aj úplní nováčikovia, ktorí chcú spraviť niečo so svojou postavou, zhodiť pár kíl alebo sa zbaviť bolestí chrbta a krížov zo sedavého zamestnania.

Je tu jeseň. Posilnite svoju imunitu športom a cvičením!
Mirka
Je tu jeseň. Posilnite svoju imunitu športom a cvičením!
5
OKT

Bojíte sa chrípky a nachladnutia? Chcete jesenné mesiace prežiť v zdraví a pohode bez plného nosa, bolesti hrdla a únavy? V tom prípade sa zamerajte na posilnenie imunitného systému, ktorý hrá kľúčovú úlohu v boji proti všadeprítomným baktériám a vírusom.

| Počet komentárov: 2
4 cvičenia, s ktorými si dáte riadne do tela
Mirka
4 cvičenia, s ktorými si dajú riadne do tela muži aj ženy
3
OKT

Kilá potu. Drina striedajúca sa s ešte väčšou drinou. K tomu kokteil namiešaný s endorfínov, ktorý vyvoláva úsmev, radosť a nadšenie. Všetko korunované snahou a odhodlaním dokázať sebe (i ostatným), že to dokážem!

Zvoľte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Ďalšia strana