GLAMENESS: vyformuje a posilní postavu pomocou tanca

Nikola Danišová

Máte radi tanec, ale tanečné aerobik cvičenia sú už pre vás pasé? Tanečnica a fitnes inštruktorka Alesya Volpi spolu s manželom Paolom Volpi, prišli s revolučným a komplexným programom GLAMNESS, vďaka ktorému budete neodolateľná a fit. 

Revolučný program GLAMENESS: vyformuje a posilní postavu pomocou tanca
26. OKT 2015

Čo presne je GLAMNESS?           

GLAMNESS je súbor cvičení, ktoré kombinuje tanec, fitnes a prvky zdravej výživy, čím poskytuje komplexný program pre ženy, ktoré chcú byť zdravé, sexy a očarujúce.

„Tanečný program GLAMNESS je inšpirovaný najpríťažlivejšími divami súčasnosti. Vyzerajú jednoducho úžasne, a to len vďaka tancu,“ vysvetľuje Alesya Volpi. Tanec je zábavný, príťažlivý a najmä veľmi účinný pri spaľovaní tukov. Do určitej mieri formuje aj postavu. Alesya pokračuje: „Vďaka GLAMNESS teraz môže každá žena dosiahnuť elegantnú a štíhlu fyziognómiu tanečníka.Tak isto prostredníctvom moderného sexy tanca a fitness pohybov s ľahkosťou vyformuje boky a zadoček. Na hodinách je veľmi pozitívna a motivujúca tanečná atmosféra, kde sa budete cítiť naozaj dobre.“

glamness

Cvičebný program GLAMNESS si môžete zacvičiť aj ONLINE. Doprajte si v pohodlí svojho domova vlastné virtuálne tanečné fitko a tanečnú školu. Môžete si tak zacvičiť aj zatancovať v súkromí prostredníctvom videí. Stačí zapnúť počítač, notebook, iPad, či telefón a pripojiť sa na internet. Je to veľmi jednoduché a zároveň pohodlné.

Fitness program GLAMNESS      

„Fitness GLAMNESS sa upriamuje hlavne na vnútorné svalstvo bez toho, aby sa to odrazilo  na zbytočne nabratom svalovom objeme, ktorý vzniká pri veľkej záťaži.  To ženám umožní zachovať si ženské krivky bez kulturistických „bicákov“. S týmto fitnes programom si vytvoríte krásnu, pružnú a silnú postavu, o akej ste vždy snívali,“ dodáva Alesya Volpi. Fitness GLAMNESS môžete cvičiť bez ohľadu na vek a vašu doterajšiu kondíciu.

Zdravá výživa s GLAMNESS       

Zlé a nezdravé stravovanie vo forme najrôznejších diét, hladoviek, doplnkov či nepravidelná konzumácia jedla, nerozhodí len váš organizmus a tráviaci trakt, ale je aj prekážkou pre krásne vypracované a štíhle telo. Terajším ideálom krásy nie je nezdravá a abnormálna štíhlosť. Trendom je silné a zdravé telo, ktoré funguje správne. „Každá žena by mala milovať seba a aj svoje telo. S GLAMNESS sa oň vieme dobre postarať, skrášliť a spevniť ho, no jeho genetiku si nevyberáme,“ upozorňuje Alesya.

„Ak je žena obdarená výraznejšími krivkami, aj pri najväčšej námahe jej zostanú. To však vôbec nevadí – ženské krivky sú krásne a pokiaľ sa o ne staráme, nemáme byť prečo nešťastné. Výživový program GLAMNESS  vám pomôže stať sa zdravou a sebavedomou prostredníctvom prirodzených výhod neupravovanej a plnohodnotnej stravy,“ dodáva inštruktorka GLAMNESS na záver. 

Kde si revolučný cvičebný program odskúšať?  

Ak vás tento cvičebný program oslovil, GLAMNESS je dostupný online ale aj vo fitnes centrách, dokonca aj u nás na Slovensku. Pokiaľ máte záujem, príďte GLAMNESS vyskúšať do fitnescentra FanatiXe v Bratislave na Dunajskej 23. Cvičí sa každý pondelok a stredu o 19:00 h. Spoločnosť bude čoskoro zabezpečovať aj tréningové kurzy pre inštruktorov.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - GLAMENESS: vyformuje a posilní postavu pomocou tanca

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.