Potešte blízkych zdravými darčekmi

Nikola Danišová

Stavte tento rok na originalitu a kúpte svojim blízkym zdravé darčeky. Neviete, ako na to? Máme pre vás niekoľko tipov. 

Potešte blízkych zdravými darčekmi
22. DEC 2015

Poukážky a permanentky do športových zariadení        

Permanentkou do fitnescentra či do plavárne určite nepotešíte len športovca. Permanentka do fitnescentra určite naštartuje aj toho, kto sa už dlhší čas snaží odhodlať k cvičeniu. V takomto prípade urobíte dobre, ak zakúpite aj tréning s osobným trénerom.

Wellnes pobyt          

Wellnes pobyt je vynikajúci darček najmä pre vašu polovičku. Romantický výlet v zasnežených horách môžete využiť na lyžovanie, bežkovanie a dlhé prechádzky. S prístupom do sauny a bazéna určite potešíte aj unavené telo. Pre dokonalý zážitok si doprajte masáže, rôzne relaxačné masky či kúpele.

Pomôcky na cvičenie a fitnes prístroje      

Bežiace pásy, hrazdy, fitlopty, činky, gumy, rôzne posilňovacie prístroje, krokomery, hodinky na meranie tepovej frekvencie... Rôzne pomôcky na cvičenie určite potešia každého. Ak bývate v byte a nemáte dosť miesta, nemusíte sa báť ani prístrojov na cvičenie. Na trhu je obrovský výber a mnohé sa dajú ľahko odložiť, čiže nezaberú veľa miesta.

Wellness pomôcky     

V zdraví a kráse potrebujeme udržiavať aj svoj zovňajšok. Potešte svojich blízkych napríklad wellness pomôckami. V obchodoch môžete siahnuť aj po súpravách, ako sú napríklad masážne balíčky, masážne valčeky, rôzne masky na telo aj tvár, luxusné peny, soli do kúpeľa, voňavé krémy, peelingy, škrabky na suchú kožu atď.

Odev na cvičenie      

Výborným a praktickým darčekom je športové oblečenie, ktoré sa športovcovi zíde vždy. Ak máte doma bežca, neváhajte mu darovať kvalitné tielko, teplé ponožky, tričko, bežecké tepláky či bežeckú obuv. Plavca určite potešia nové plavky či plavecké okuliare. Ženy určite ocenia aj kvalitnú športovú podprsenku. Veľmi dobrým darčekom sú rôzne batôžky a batohy, ktoré sa zídu určite každému bežcovi, cyklistovi či turistickému nadšencovi.

Fitness knihy  

Knihy o zdravej výžive či tipoch na cvičenie sa zídu nováčikovi, ale aj skúsenému športovcovi. Môže v nich nájsť nové tipy a triky či správnu techniku cvikov. Na trhu sa dajú zohnať najrôznejšie knihy od jogy cez pilates až po fitnes. Najkrajším knižným darčekom pre každého, kto rád žije zdravým životným štýlom, sú knihy so zdravými receptami.

Prístroje, ktoré uvaria zdravie       

Stavte na odšťavovač, mixér na smoothie, pekárničku na domáci chlebík, sušičku na ovocie, kvalitný parný hrniec. Prekvapiť svojich blízkych môžete aj takýmito darčekmi, ktoré určite ocenia. Pokiaľ sa stravujú zdravo, tieto darčeky budú pravidelne využívať.

Doplnky stravy        

Kvalitné doplnky určite kupujte v špecializovaných obchodoch alebo v lekárňach. Obetujte radšej viac peňazí, aby ste kúpili taký doplnok, ktorý naozaj vašim blízkym pomôže. Pri kúpe takýchto darčekov sa vyhnite supermarketom či drogériám, v ktorých naozaj kvalitné doplnky nenájdete.

Zdroj foto: unsplash.com

zdravedesiate

Ľudia, ktorí čítali tento článok, zaujímajú sa tiež o: 

Ako tieto vianoce nepribrať?Ako tieto Vianoce nepribrať?

Hoci je vianočný čas čarovným obdobím, pre tých z nás, ktorí sa snažia zdravo žiť, môže byť aj obdobím veľmi náročným. 

 

Orechy k vianociam patria. aké a koľko si ich dopriať?Orechy k Vianociam patria. Aké a koľko si ich dopriať?

Problémom pri konzumácii orechov môže byť nepomer medzi polynenasýtenými mastnými kyselinami v tele, čo vedie k vzniku hormonálnych problémov a civilizačných ochorení. 

 

Ako si užiť vianoce a zostať fit? máme pre vás 10 tipovAko si užiť Vianoce a zostať fit? Máme pre vás 10 tipov

Aj vy sa desíte predstavy, že po vianočnom hodovaní budete o tri kilá ťažší, unavení a bez energie? Máme pre vás tipy, ako sa tomu vyhnúť. 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Potešte blízkych zdravými darčekmi

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 71
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.