Trenérka Katie De Chimp má jasný cieľ. Vrátila sa na Slovensko a chce podnikať vo fitness

Mária Penciaková

Katie De Chimp známa ako aerobicová diva s iskrou v očiach je späť! Tri  roky pôsobila vo Francúzsku, kde pracovala ako inštruktorka aerobicu a ako fitness trénerka. Vrátila sa na Slovensko s cieľom podnikať v jej oblasti. Svojim klientom poskytuje tréning u nich doma, čím šetrí ich čas.

Trenérka Katie De Chimp ma jasný cieľ. Vrátila sa na Slovensko a chce podnikať vo fitness
10. OKT 2013

Mali ste slušnú prácu, veľa klientov, priateľov, darilo sa Vám. Čo Vás zlákalo vrátiť sa na Slovensko?

Je to tak, bolo tam úžasne! Dôvod, prečo som sa vrátila je jednoduchý. Chýbala mi hlavne moja rodina a samozrejme všetci kamaráti. Predsa mail alebo skype nenahradí osobný kontakt.

Teraz pôsobíte v Košiciach. Čo prinášate z ďalekého Francúzska, niečo nové pre milovníkov aerobiku?

Áno, som naspäť vo svojich rodných Košiciach. Snažím sa prispôsobiť klientom, čo najviac. Pokiaľ sa chcú odreagovať a vyskákať, tak pre nich ponúkam lekcie ako: Dance Aerobic, Zumba a Bokwa. Pokiaľ klient hľadá skôr posilňovacie hodiny a niečo, kde nie je choreografia, tak jednoznačne lekcie ako: “LadyWork” a “Kruháč. Pokiaľ ich ani jedna z lekcií neosloví, tak mám riešenie v podobe krásnych, ladných hodín Port de Bras. Čo sa týka trendov z Francúzska, tak Vás asi sklamem. Cvičí sa tam presne to isté ako u nás. Rozdiel je len v tom, že niektoré druhy cvičení už tam zanikli a tu na Slovensku ešte stále frčia.

Čo Vám dali tri roky strávené vo Francúzsku? 

Dali mi toho veľmi veľa. Odhliadnuc od toho, že som si tam našla skutočne skvelých kamarátov, tak som nazbierala aj veľmi veľa skúseností a zážitkov. Tie tri roky ma posunuli dopredu. Či už z profesionálneho hľadiska, alebo osobného. Naučila som sa nový jazyk, absolvovala som nové kurzy a školenia, spoznala som Francúzsko a Francúzov. Čo si najviac cením je, že som si tam musela urobiť kurz osobného fitness trénera. Bolo to skutočne náročné, ale skvelé školenie, ktoré mi otvorilo oči a zmenilo môj pohľad na posilňovanie.

Všimli sme si, že máte novú web stránku. K čomu ju potrebujete?

Áno. Už pred odchodom z Francúzska som mala jasný cieľ. Vrátiť sa do Košíc a začať podnikať v mojom obore. Teda web stránka bola jedna z prioritných vecí. Chcela som, aby sa ľudia dozvedeli že som naspäť na Slovensku a hlavne to, že kde, kedy a čo si môžu prísť so mnou zacvičiť. Pomocou nej si klient vie zistiť, nie len moje vzdelanie a služby, ktoré ponúkam, ale si aj rovno zarezervovať miesto na lekciu.

Navyše sa snažím organizovať viac akcií, ktoré tak isto klienti dokážu rýchlo a jednoducho vyhľadať a v prípade záujmu aj rovno objednať. V najbližšej dobe chystám Halloween Crazy Dance Evening spolu s Mirkou Barcalovou a taktiež s ňou a ešte aj s Ľubkou Fit Víkend koncom Novembra. Už sa na Vás všetkých veľmi tešíme.

Už v týchto dňoch prichádzate s novinkou Relooking Woman a Relooking Man. Môžete nám priblížiť, o čo ide?

Jedná sa o osobný fitness tréning pre ženy, ale aj pre mužov. Znie to ako klišé, no rozdiel je hlavne v tom, že sa cvičí u klienta doma. Teda klient nemusí chodiť do fitness centra a strácať čas. Ja prídem za ním. Tento program je zameraný hlavne na zbavenie sa prebytočných kíl, vyformovanie a spevnenie postavy.

S nadšením sa do programu hlásia hlavne ženy – mamičky. Vyhovuje im hlavne to, že nemusia riešiť problém, kde dať dieťa počas cvičenia. Pri tomto spôsobe je dieťa vo svojej izbe, buď spinká, pozerá rozprávku, alebo je pri nás a „cvičí“. Ďalšou výhodou je, že klient si povie čas kedy mu to vyhovuje. Niekedy je to ráno, inokedy večer.

Tréningy sú vždy pestré, iné a hlavne tvorené pre každého zvlášť. Pestrosť tréningov je v tom, že kombinujem cviky z posilňovne s cvikmi z kolektívnych aeróbnych cvičení. Skutočne si to klientky zatiaľ veľmi pochvaľujú. Verím, že touto službou pomôžem hlavne mnohým ženám po pôrode dostať sa opäť do formy.

Ak máte pre nás novinky a námety, o ktoré sa chcete podeliť, napíšte nám na redakcia@cvicte.sk.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Trenérka Katie De Chimp má jasný cieľ. Vrátila sa na Slovensko a chce podnikať vo fitness

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 77
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.