9. OKT 2013

Vyformujte si postavu snov s Body Pump FX: Pevný zadok a štíhle nohy

Jednou z účinných kombinácii silového tréningu a kardio aktivít je cvičenie Body Pump Fx, s ktorým si dokonale precvičíte a vytvarujete celé vaše telo. Pripravili sme pre vás seriál videoblogov, kde vám v každej časti priblížime cvičenie na jednotlivé partie tela. Začíname prvou časťou, ktorá sa venuje nohám a zadku.

Body Pump Fx je jedinečné cvičenie, ktoré využíva nástroj v podobe nakladacej činky, ale aj tradičné drepy, výpady, tlaky či zdvihy, ktoré sú zárukou precvičenia celého tela. Napriek tomu, že sa pri Pump Fx využíva závažie, ide o kondičné cvičenie, ktoré využíva jednoduché choreografie zakomponované do motivujúcej hudby. Výsledkom kombinácie silového tréningu a kardio aktivity je dôkladné precvičenie všetkých svalových skupín i významné kardiovaskulárne výhody.

V tomto príspevku sa budeme venovať precvičeniu dôležitým partiám tela ako zadok a nohy. Budeme cvičiť squaty a plié. Celým cvičením vás bude sprevádzať profesionálna inštruktorka Lea Grančič, ktorá vám vysvetlí techniku cvičenia a prezradí počty opakovaní. Zacvičiť si môžete priamo s ňou. 


Autor článku

LeaGrancic

Move academy

Ako lektor a prezentér skupinových cvičení pôsobí už viac ako 16 rokov. Už počas štúdia na vysokej škole FTVŠ a MFF UK začala pôsobiť ako inštruktor aerobiku a posilňovacích foriem skupinových cvičení. Okrem pôsobenia ako prezentér aerobiku, pôsobím už skoro 10 rokov i ako lektor a školiteľ. Založila školu aerobiku a iných skupinových cvičení, Move academy, kde vzdeláva inštruktorov, ale aj širokú verejnosť.

http://www.moveacademy.sk/

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Vyformujte si postavu snov s Body Pump FX: Pevný zadok a štíhle nohy

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 52
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.