Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom!

Čaká nás najväčšia rodinná zimná párty roka

redakcia

Srdečne vás s celou rodinou pozývame na jedinečné športové podujatie s názvom Bubbleology Winter Family Day, ktoré pre vás organizuje agentúra BeCool.  

Čaká nás najväčšia rodinná zimná párty roka
29. JAN 2016

Príďte si so svojimi blízkymi užiť športový deň v prekrásnom prostredí zasnežených Donovál.

Dvadsiateho februára ráno to vypukne a rodinám sa otvoria brány jedinečnej zábavy a súťaží, ktoré vám dokážu, že aj dospelí sú iba veľké deti. Do varu vás dostanú  preteky v sánkovaní jednotlivcov a príbuzenských dvojíc s názvom Funny down hill. Zmerajte si svoj čas s protivníkom a stante sa kráľom dvojmiestnych sánok! Alebo ste lepší bežec? Snowhurdles, bláznivý beh cez biele snehové prekážky vám určite rozprúdi krv v žilách. V sprievode rodiča ho, samozrejme, zvládnu aj tí najmenší. Napoludnie si budete môcť otestovať, aký ste akrobat na snowboarde v súťaži s názvom Big Jump. Po svojom vzdušnom kúsku dopadnete do špeciálnej doskokovej nafukovačky. Vaše umenie ohodnotí  porota zložená z viacerých známych osobností. Ak vás budú oziabať prsty na rukách, zahrejú vás skvelé Bubbleology čaje. Okrem súťažných disciplín bude pre účastníkov pripravený aj sprievodný program, v rámci ktorého si budete môcť vyskúšať testovacie jazdy Renault, Foot Golf Snow ako aj zábavný zjazd kopca v maskách. Ukončením  poslednej športovej disciplíny sa rozpúta  nekonečná farebná bubble guľovačka.

Magický večer sa bude niesť v znamení tanca a zábavy. Najskôr si deti užijú diskotéku a po nej budú všetci dospelí  pozvaní na mrazivú afterpárty, na ktorej nás roztancuje hlavná hviezda večera Dara Rolins. Celým dňom nás bude sprevádzať skúsený moderátor Roman Juraško.

Zoberte svoje deti a príďte si užiť zasnežený zimný deň so svojou rodinou, tešíme sa na vás!

Registrácia prebieha bezplatne na www.winterfamilyday.sk

Viac na https://www.facebook.com/winterfamilyday/?ref=ts&fref=ts

donovaly

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Čaká nás najväčšia rodinná zimná párty roka

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.