Rozbehaj sa cez leto v BEŽECKEJ VÝZVE – začať môžeš kedykoľvek!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Poď si užiť najfarebnejšiu yogu na Slovensku

Advertoriál

Chceš so svojimi priateľmi načerpať novú energiu a nadobudnúť rovnováhu tela a mysle? Máš rád farby? Tak to by si určite nemal chýbať na podujatí JUST NEON YOGA, ktoré sa uskutoční 15.4.2018 v Hant Aréne v Bratislave. V čom spočíva jedinečnosť tohto spojenia? 

Poď si užiť najfarebnejšiu yogu na Slovensku
Zdroj: DNA Agency
6. MAR 2018

Yoga vznikla v starovekej Indii a v preklade znamená zjednotenie tela, mysle a ducha. Na JUST NEON YOGE budeš mať jedinečnú šancu toto prepojenie vyskúšať a to v sprievode živej hudby, neónových bublín, konfiet a úžasnej atmosféry pod UV svetlami.

just neon yoga 1

Dokonalé spojenie

Hodina Basic Yogy pri dennom svetle a hodina Power Yogy v neónovom rytme dokážu s telom divy. Práve v dnešnej hektickej dobe je to vynikajúci spôsob ako sa na chvíľu zastaviť, a zabudnúť na denno-denné povinnosti. Okrem toho si ponaťahuješ celé telo. Tento dokonalý strečing zvyšuje pohyblivosť, pružnosť a zbaví ťa stuhnutosti. Vo svojom tele sa tak budeš cítiť ako ,,doma“ a pocítiš príliv novej energie na zvládanie každodenných povinností.

just neon yoga 2

Zaži farebnú očistu duše

Podujatie JUST NEON YOGA je na Slovensku úplnou novinkou a ty môžeš stáť pri jej zrode. Okrem spomínaných cvičení Basic Yogy a farebnej Power Yogy ťa čaká pestrý program, UV Beauty zóna, kreatívna fotostena a veľké množstvo aktivít s našimi partnermi. Chceš vedieť viac? Sleduj náš web www.justneonyoga.sk alebo facebook, kde budeme postupne odkrývať jednotlivé prekvapenia. Zapojiť sa môžeš aj do rôznych súťaží o hodnotné ceny.

Ešte stále váhaš alebo máš obavy, že to bude náročné a bez prípravy si to poriadne neužiješ? Poď sa presvedčiť o opaku na free tréningy, ktoré sme pripravili v spolupráci s našimi partnermi. Stačí, ak sa prihlásiš prostredníctvom online formuláru, zadáš počet osôb, s ktorými sa chceš zúčastniť a spoločne prídete do HYC centra v Petržalke.

,,Yoga pridáva roky tvojmu životu a život tvojim rokom.“ (Alan Finger)

just neon yoga 3

Či si už spoznal čarovné účinky yogy, alebo sa ich ešte len odhodlávaš objaviť, dátum 15. apríl by určite nemal chýbať v tvojom kalendári. JUST NEON YOGA do tvojho života zaručene prinesie rovnováhu, iný pohľad na pestrý svet okolo teba, ale tiež veľké množstvo zábavy a nové priateľstvá. Registruj sa ešte dnes a pridaj sa tak k našim ambasádorkám – Adriane Špronglovej a Lenke Šóošovej, ktoré si prídu tento deň užiť spolu s nami. V prípade otázok nás kedykoľvek oslov prostredníctvom mailu na info@justneonyoga.sk. Tešíme sa na teba!

just neon yoga 4


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Poď si užiť najfarebnejšiu yogu na Slovensku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.