Chceš ľahšie zvládnuť PMS, menštruáciu aj ovuláciu? Vyskúšaj to s tréningami a jedálničkami z FEMINI VÝZVY.

Poď si užiť najfarebnejšiu yogu na Slovensku

Advertoriál

Chceš so svojimi priateľmi načerpať novú energiu a nadobudnúť rovnováhu tela a mysle? Máš rád farby? Tak to by si určite nemal chýbať na podujatí JUST NEON YOGA, ktoré sa uskutoční 15.4.2018 v Hant Aréne v Bratislave. V čom spočíva jedinečnosť tohto spojenia? 

Poď si užiť najfarebnejšiu yogu na Slovensku
Zdroj: DNA Agency
6. MAR 2018

Yoga vznikla v starovekej Indii a v preklade znamená zjednotenie tela, mysle a ducha. Na JUST NEON YOGE budeš mať jedinečnú šancu toto prepojenie vyskúšať a to v sprievode živej hudby, neónových bublín, konfiet a úžasnej atmosféry pod UV svetlami.

just neon yoga 1

Dokonalé spojenie

Hodina Basic Yogy pri dennom svetle a hodina Power Yogy v neónovom rytme dokážu s telom divy. Práve v dnešnej hektickej dobe je to vynikajúci spôsob ako sa na chvíľu zastaviť, a zabudnúť na denno-denné povinnosti. Okrem toho si ponaťahuješ celé telo. Tento dokonalý strečing zvyšuje pohyblivosť, pružnosť a zbaví ťa stuhnutosti. Vo svojom tele sa tak budeš cítiť ako ,,doma“ a pocítiš príliv novej energie na zvládanie každodenných povinností.

just neon yoga 2

Zaži farebnú očistu duše

Podujatie JUST NEON YOGA je na Slovensku úplnou novinkou a ty môžeš stáť pri jej zrode. Okrem spomínaných cvičení Basic Yogy a farebnej Power Yogy ťa čaká pestrý program, UV Beauty zóna, kreatívna fotostena a veľké množstvo aktivít s našimi partnermi. Chceš vedieť viac? Sleduj náš web www.justneonyoga.sk alebo facebook, kde budeme postupne odkrývať jednotlivé prekvapenia. Zapojiť sa môžeš aj do rôznych súťaží o hodnotné ceny.

Ešte stále váhaš alebo máš obavy, že to bude náročné a bez prípravy si to poriadne neužiješ? Poď sa presvedčiť o opaku na free tréningy, ktoré sme pripravili v spolupráci s našimi partnermi. Stačí, ak sa prihlásiš prostredníctvom online formuláru, zadáš počet osôb, s ktorými sa chceš zúčastniť a spoločne prídete do HYC centra v Petržalke.

,,Yoga pridáva roky tvojmu životu a život tvojim rokom.“ (Alan Finger)

just neon yoga 3

Či si už spoznal čarovné účinky yogy, alebo sa ich ešte len odhodlávaš objaviť, dátum 15. apríl by určite nemal chýbať v tvojom kalendári. JUST NEON YOGA do tvojho života zaručene prinesie rovnováhu, iný pohľad na pestrý svet okolo teba, ale tiež veľké množstvo zábavy a nové priateľstvá. Registruj sa ešte dnes a pridaj sa tak k našim ambasádorkám – Adriane Špronglovej a Lenke Šóošovej, ktoré si prídu tento deň užiť spolu s nami. V prípade otázok nás kedykoľvek oslov prostredníctvom mailu na info@justneonyoga.sk. Tešíme sa na teba!

just neon yoga 4


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Poď si užiť najfarebnejšiu yogu na Slovensku

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Podujatia

Akého podujatia by ste sa najradšej zúčastnili?

Mix viacerých aerobicových štýlov
Kombinácia aerobicu a body & mind štýlov
Mám rád každé športové podujatie, kde si dobre zacvičim

Celkom hlasovalo: 188
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.