TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Slovenský Max Sport sa stal oficiálnym partnerom talianskeho Inter Milano

redakcia

Vedúca značka funkčných potravín na Slovensku, spoločnosť Max Sport, výrazne napreduje nielen doma, ale aj za hranicami. 

Slovenský Max Sport sa stal oficiálnym partnerom talianskeho Inter Milano
17. OKT 2016

Dôkazom je aj aktuálny krok, ktorým posilňuje svoju pozíciu na talianskom trhu. Slovenská značka sa stala oficiálnym partnerom ženského družstva slávneho futbalového klubu Inter Milano. 

Logo spoločnosti Max Sport je odteraz oficiálnou súčasťou dresov futbalistiek Femminile Inter Milano, ktoré súťažia v ženskej futbalovej lige v Taliansku pod vedením kapitánky Reginy Baresi, dcéry bývalého hráča Interu Milano Giuseppe Baresiho a netere legendy talianskeho futbalu Franca Baresiho.

Inter milano
V Miláne sa stretli obchodný a marketingový riaditeľ Max Sportu Peter Kulich, kapitánka Femminile Inter Milano Regina Baresi a Martin Urminský, manažér Max Sportu pre export. (Zdroj: maxsport.sk)

 

„Sme radi, že sme sa stali prvou slovenskou značkou, ktorá sa objavuje na drese športového klubu s takto celosvetovo zvučným menom. Taliansko sme si pre toto partnerstvo nevybrali náhodne. Práve taliansky trh vnímame aktuálne z hľadiska exportu ako jeden z najzaujímavejších. Tešíme sa z toho, že sa nám tu darí úspešne rozvíjať naše obchodné aktivity a distribúciu, vďaka čomu budú mať už čoskoro k našim produktom prístup tisíce nových potenciálnych zákazníkov,“ hodnotí Peter Kulich, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti Max Sport.

Inter milano 2
V Miláne sa stretli obchodný a marketingový riaditeľ Max Sportu Peter Kulich, kapitánka Femminile Inter Milano Regina Baresi a Martin Urminský, manažér Max Sportu pre export. (Zdroj: maxsport.sk)

 

Partnerstvo so ženským družstvom Femminile Inter Milano má za cieľ podporiť vnímanie a imidž značky Max Sport určenej pre moderných, aktívnych ľudí cez viacero nosičov – od jej zobrazenia na dresoch futbalistiek, cez vizibilitu loga na oficiálnych komunikačných kanáloch futbalového družstva, vrátane komunikácie na sociálnych sieťach až po branding na štadióne a počas športových zápasov.

O spoločnosti Max Sport

Spoločnosť Max Sport sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj kvalitných doplnkov výživy určených pre širokú športujúcu verejnosť. V spojení s technológmi, fyziológmi, športovcami a odborníkmi na výživu ponúka kvalitné a zároveň cenovo dostupné produkty pre každého. Produkty Max Sport, medzi ktoré patria proteínové tyčinky, shake-y, keksy, energetické tyčinky a rad ďalších, zdravých „snackov“, pomáhajú v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodávajú potrebné nutričné látky, vitamíny a minerály a tiež urýchľujú regeneráciu.  

Spoločnosť dosahuje úspech so svojimi výrobkami aj na zahraničných trhoch. Distribuuje ich napríklad do Poľska, Nemecka, Holandska, Grécka, Slovinska, Spojených arabských emirátov, Saudskej Arábie, Juhoafrickej republike či na Cyprus. Na konte má už aj niekoľko prestížnych medzinárodných ocenení. V rok 2014 získala až dve ocenenia za inovácie „SIAL Innovation Selection 2014“ na najväčšej svetovej potravinárskej výstave SIAL v Paríži. Začiatkom roka 2014 vyhrala so svojimi proteínovými a energetickými tyčinkami ocenenie Produkt roka v Portugalsku. Vo februári 2016 získala titul „finalista“ v kategórii „najlepšia nová funkčná potravina alebo nápoj“ za produkt proteínových cestovín v rámci prestížnych, celosvetových Gulfood Awards na potravinárskom veľtrhu v Dubaji.

Máte radi produkty značky Max Sport? Zapojte sa do súťaže o 3 balíčky raw produktov v hodnote 20 eur. Viac informácií nájdete TU.

Viac informácií nájdete na www.maxsport.sk.

Zdroj foto: maxsport.sk


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Slovenský Max Sport sa stal oficiálnym partnerom talianskeho Inter Milano

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.