Nakopni sa v novom roku v REŠTART VÝZVE s Michalom Páleníkom!

Cviky na stehná so Zumbou

Trápia vás vaše stehná a nie ste s nimi spokojní? Chceli by ste im dať novú a hlavne pevnú formu? V tom prípade si pozrite nasledujúce video, v ktorom vám ukážeme cviky, s ktorými získate štíhle a pevné stehná. Navyše sa aj pobavíte, pretože hlavnú úlohu hraje tiež Zumba.

Cviky na stehná so Zumbou
6. MAR 2013

Pripravili sme si pre vás video, s ktorým môžete svoje stehná dostať do podoby, akej potrebujete. Nájdete v ňom cviky, ktoré môžete cvičiť samostatne, alebo si zacvičte rovno celú zostavu, ktorú si pre nás pripravila certifikovaná inštruktorka Zumby, Lucia Meresová.

Lucka zostavila jednoduchú zostavu, ktorú zvládne naozaj každý. Jej cieľom je precvičiť hlavne stehenné svaly. Ak si však zostavu dáte viackrát po sebe, zahrejete celé telo a určite spálite aj kalórie. Keď sme video natáčali, Lucka ho opakovala asi štyrikrát po sebe a sama priznala, že si dala celkom do tela :) Z Lucky sála úžasná energia, ktorou určite nakazí aj vás. Nezabudnite nám dať vedieť, ako sa vám video páči.

Ak si chcete túto a veľa iných choreografií zacvičiť na Zumbe s Luckou, jej rozvrh hodín nájdete na www.zumba-party.sk

Inšpirujte sa ďalšími cvikmi!

Pripravili sme pre vás viac článkov, v ktorých nájdete efektívne cviky na jednotlivé partie tela. S týmito cvikmi rozhodne precvičíte celé svoje telo a dosiahnete výsledky, aké si prajete.

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Cviky na stehná so Zumbou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

Zuzka2910
Zuzka2910
 3.4.2013 17:33

http://schudnutie.peknetelo.eu/cviky-na-boky.html
Ahojte dobrý článok som našla aj tu.